Černý Důl v Krkonošiach je známy svojimi pamiatkami aj bohatou sieťou náučných a cyklistických trás po okolí. Málokto ale vie, že svojim návštevníkom dokáže ponúknuť aj luxusné ubytovanie v kulisách romantickej atmosféry ľudových chalúp, ktoré si pamätáme z prázdnim strávených u babičky. A nájdete tu aj neopakovateľné spojenie tradičných materiálov a moderného vzhľadu, ktoré naplnia aj vaše najtajnejšie predstavy o luxusnom ubytovaní.

Chalupa Brusírna predstavuje práve takéto spojenie moderny a ľudových tradícií, berúcich si z oboch štýlov to najlepšie. Trámy z borovice douglasky tvoria perfektnú harmóniu a čisté línie v spojení so žulou, sklom a železom. Moderné veľké okná poskytujú úchvatné výhľady do korún stromov a ďalekého okolia, ktoré ocenia všetci milovníci príjemnej a ničím nerušenej romantiky.

 

Moderná chalupa s luxusným vybavením

Chalupy Roubal sa hneď po svojom dokončení stali synonymom pre luxusné ubytovanie v Krkonošiach a zrubový domček Brusírna robí tomuto statusu rozhodne česť. Luxusná sauna, vírivka, vonkajšie posedenie s grilom a bohato zásobená vínna pivnica sú len zlomkom toho, čo môže štýlovo zariadený interiér svojim návštevníkom ponúknuť.

Túžite po osviežujúcom kúpeli v luxusnej vani s ukľudňujúcim výhľadom do vonkajšej zelene? Chcete si po náročnom dni odpočinúť v posteli tak pohodlnej, že lepšiu by ste nenašli ani na zámku? Potom je chalupa Brusírna pre vás ako stvorená.

Nájdete ju v srdci Černého Dolu, pritom však dostatočne stranou od hlavných turistických ciest. Zo svojej oázy pokoja tak môžete pohodlne vyraziť na fakultatívne výlety po okolí alebo na plnohodnotné vychádzky po horských hrebeňoch. Ale nech sa už rozhodnete stráviť svoj deň akokoľvek, môžete si byť istí, že vás po návrate domov privítajú stále rovnako pohodlné a prívetivé izby s Wi-Fi pripojením a ďalšími modernými vymoženosťami nevyhnutnými pre príjemné strávenie tej najkrajšej dovolenky v Krkonošiach.