Máte radi dovolenku v českých najväčších horách? Nechcete byť ubytovaní v klasických hoteloch alebo dokonca jednoduchých ubytovniach? Vyhľadávate ubytovanie, ktoré by vás prekvapilo útulnosťou a štýlovým vybavením? Ak áno, tak presne pre vás sú tu krásne horské chalupy Roubalka a Šípková.

Ubytujte sa v srdci Krkonôš
Chalupy Roubalka a Šípková nájdete v samotnom srdci Krkonôš. Chalupa Šípková sa nachádza priamo v obci Černý Důl a Roubalka je postavená na malebných svahoch v blízkosti tohto centra. Obe chalupy vhodné pre strávenie zimnej i letnej dovolenky. V zime je široká ponuka zimných športov u oboch chalúp ako na dlani. V lete zase môžete využiť pokojné lokality pre dlhé prechádzky alebo vychádzky na bicykloch. Dovolenku tu môže tráviť celá rodina, partia priateľov i firemné pracovníci. Každý si to bezpochyby užije.

Ubytovanie v drevenici s dobovým nábytkom
Jedná sa o klasické zrubové stavby, ktoré svojím vzhľadom dokonale ladia s touto horskou oblasťou. Veľké množstvo dreveníc vyzerá krásne len zvonku. Roubalka a Šípková však krásne aj vo vnútri. Ich dokonalú krásu zaisťuje použitie dobového nábytku po celej ploche chalupy. Nájdete tu dobové postele, skrinky, umývadlá, kachle, podlahu a mnoho ďalších prvkov, ktoré vás svojou krásou ohromí. Ak potrebujete byť spojení s okolitým svetom cez internet aj na svojej dovolenke, ponúka Roubalka a Šípková WIFI internet v celom objekte.

Kompletné informácie nájdete na www.chaluparoubalka.cz.