Na hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov používame strojovú metódu, ktorá je zárukou kvalitného odstánenia všetkých nečistôt z vášho koberca. Navyše je takto vyčistený koberec vydezinfikovaný a zničia sa v ňom všetky roztoče. Použitie vysoko kvalitných chemických prípravkov firmy Boesch S, spolu s modernými kotúčovými strojmi a vysokotlakým vysávačom vzhľad koberca zaručene oživí. Strojový spôsob čistenia kotúčovým strojom považujeme za jediný overený spôsob, ako dokonale koberec vyčistiť od všetkých usadených nečistôt a alergénov.

Garantujeme vám, že ak váš koberec kvalitne nevyčistíme my, tak to iná firma nedokáže.

Vhodné zvolené čistenie pomáha zvyšovať životnosť vašich kobercov, práve odstraňovaním hĺbkových nečistôt. Zároveň sa tak udržuje jedinečný vzhľad koberca.

Extrakčná metóda čistenia, používaná niektorými upratovacími firmami, nie je vhodným spôsobom čistenia kobercov. Je založená na princípe vstrekovania chemického roztoku do koberca a jeho rýchlym odsatím. Roztok sa nedostane do hĺbky koberca a po jeho vyschnutí ostanú na koberci fľaky. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., kartáčové čištění koberců Žilina, tepování sedaček, ponúka tiež veľmi efektívne a účinné čistenie a tepovanie sedacích súprav, kresiel a čalúnenia. Na dôkladné vyčistenie čalúnenia používame chemické prostriedky Boesch S, ktoré sa ručne, s pomocou jemného kartáča s dlhými vláknami, napenia a zapracujú do textílie. Tieto látky účinne zbavia tkaniny aj toho najhoršieho znečistenia. Následne použijeme vysokotlakový trojmotorový vysávač so špeciálnou hubicou na čalúnenie, ktorým vysajeme všetky uvoľnené nečistoty, alergény, nežiaduce pachy. Zároveň čalúnenie ostáva takmer suché. Vo výnimočných prípadoch, na vybrané typy pevných, ale veľmi znečistených tkanín, používame ručný AKU kotúčový kartáč. Viac ako 90 % týchto prác pripadá na ručné čistenie čalúnenia, ktoré je šetrnejšie a dokáže vašu sedačku, kreslo alebo čalúnený poťah zbaviť všetkých nečistôt.

 

Čisté okná bez práce? Vďaka spoľahlivej firme áno!

Umývanie, čistenie okien a fasád Žilina

Sídlo našej rodinnej firmy sa nachádza v pokojnej ulici, takže s prachom a nečistotami problém nemávame. No ešte minulý týždeň finišovala rekonštrukcia vedľajšieho domu a naše okná pokrývalo veľké množstvo prachu. V bežných situáciách si okná umývam sama, prípadne sa nájde dobrá duša z rodiny, ktorá mi pomôže.

Toto bol však trochu iný prípad. Okná boli také znečistené, že sa mi do toho vôbec nechcelo. Manžel mi navrhol, aby som sa nesilila, a nech radšej zavolám firmu, ktorá to zvládne profesionálne. Pomyslela som si, že je to vlastne pravda. Na webe som našla naozaj veľa ponúk rôznych upratovacích firiem z celej Bratislavy. Zvolila som firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, umývání oken, prosklených lodžií, Výškové práce Žilina, ktorá ma zaujala množstvom kladných recenzií, odkazov a názorov spokojných zákazníkov. Termín sme dohodli telefonicky, a vďaka ich ústretovosti prišli už na druhý deň.

Keď sa pracovníci A SERVIS ukázali, začala som sa neisto obhajovať, že také špinavé okná ešte ani nevideli. Zasmiali sa, vraj naozaj špinavé okná som na vlasné oči isto-iste nevidela. No, čakala som čo z toho bude. Začali svižne, ale dôsledne. Prekvapilo ma, že okná leštili na sucho, ale výsledok bol skrátka perfektný. Videli sme len dokonale vyleštené okná, nikde žiadna šmuha.

Čo dodať. Ich práca ma nadchla. Nádherne čisté, žiarivé okná, a to všetko bez mojej práce. Čo si želať viac? Hneď v ten deň sme si dohodli pravidelné umývacie cykly, veď takej spoľahlivej a precíznej značky sa treba držať. Urobte to aj vy a kliknite na www.myti-cisteni.cz