ewita

Homer a Bart prichádza v netradičnom prevedení!

Priaznivci rodinky Simpsonovcov pozor! Na trh bola nedávno uvedená super novinka, ktorá iste poteší všetkých milovníkov tejto bláznivej americkej rodinky – najmä potom fanúšikov Barta a Homera. Čo je pripravené aj pre vás? Celý rad super noviniek uvádza na trh český internetový obchod uterezky.cz.  Srdcia všetkých fanúšikov Simpsonovcov určite zaplesajú. 

bartNovinky nájdete U Terezky!
Celý rad super noviniek uvádza na trh český internetový obchod uterezky.cz. Srdcia všetkých fanúšikov Simpsonovcov určite zaplesajú. Obchod totiž zaradil do svojho sortimentu úžasné obliečky, ktoré zdobí potlač Barta alebo Homera v rôznych – pre nich toľko typických situáciách. Čo na nové obliečky hovoríte?

Nejde im odolať, že?
Prvou novinkou sú Obliečky Homer Simpson. Tieto obliečky zdobí potlač Homera s jeho obľúbeným pivečko. Poteší určite všetkých pánov. Podkladovou farbou je čierna, takže vyzerá naozaj štýlovo. Mladší priaznivcov nezbedníka Barta iste zaujmú Obliečky Bart Simpson. Bart je na ňom vyobrazený so svojím obľúbeným skateboardom. Ak chcete mať všetkých členov rodiny Simpsonovcov pohromade, nemali by vám uniknúť štýlové Obliečky Bart Simpsons Family TV.

Poteší aj super kvalita
Obliečky s motívmi rodinky Simpsonovcov sú vyrobené zo 100 % bavlny. Takže príjemne hrejú, odvádzajú pot a sú veľmi odolné. Vydržia vám krásne aj niekoľko rokov. Poteší aj praktické zapínanie na zips. Obliečky sú k dostaniu v štandardných veľkostiach. Obliečka na paplón má rozmery 140x200cm a obliečka na vankúš má rozmery 70x90cm.

Užite si zaspávanie sa na Simpsonovcoch. Ponuku nájdete na www.uterezky.cz

POZOR – vybrané druhy obliečok možno teraz kúpiť s výraznou zľavou !