Existuje mnoho spôsobov, ktorými je možné premeniť interiér na miesto s dokonalou atmosférou. Niektoré stoja tisíce, za iné miniete len pár eur a napriek tomu poslúžia úplne rovnako. Teda ak vyberiete správne, dokáže aj malá zmena urobiť veľké zázraky. Predstavujeme vám jeden super trik, prostredníctvom ktorého môžete aj vy zmeniť akékoľvek miesto u vás doma na oveľa lepšie!

FTS-1301-interior

Jednoducho a originálne pre každého!

Nebudeme vás dlho napínať. Naším tipom pre vás sú unikátne samolepiace fototapety. Že sú už ohrané? Ani náhodou! V našom prípade je totiž reč o nových pruhoch. Jedná sa o fototapety s rozmermi 95 x 210 cm. Práve ich špecifický tvar ponúka mnoho spôsobov na inovatívne dekorácie interiéru.

 

Na stene, skrini i dverách

Samolepiace fototapety týchto špecifických rozmerov sú určené na dekoráciu dverí. Môžete teda „zabiť dve muchy jednou ranou“. Ak vaše dvere už nevyzerajú úplne dokonale, nemusíte kupovať nové. Stačí nalepiť fototapetu, tá zakryje nedokonalosti a z dverí vytvoria super dizajnový doplnok. Tieto fototapety je možné nalepiť aj na skriňu či na stenu, efekt budú mať vždy rovnaký – zmenia aj nudný interiér na zaujímavej miesto. Nalepenie takejto fototapety je úplná hračka. Stačí očistiť povrch a nalepiť, jednoduchšie to už naozaj byť ani nemôže.

5339b3ea2ad08490ee6e0100

Desiatky ohromujúcich motívov

Fototapety na dvere sú dostupné celej škále rozmanitých dizajnov. Pri výbere sa riaďte len tým, aby sa do danej miestnosti hodil motív. Môžete vyberať motívy prírody, alebo trebárs aj stavieb a skvele vyzerajú aj tapety s abstraktnými vzormi. Voľba je naozaj len na vás!

 

Teraz stačí už len kliknúť na www.fototapeta.cz a vybrať si tú najkrajšiu.