Jednodielne plavky patria v módnom odvetví medzi nesmrteľné stálice, o ktoré vždy bude záujem. Nie každá žena túži odhaľovať svoje proporcie pred zrakmi verejnosti, a preto sú plavky zahŕňajúce iba jeden diel veľmi žiadaným tovarom. Možno ajvy máte nejaké to kilo navyše či chcete schovať väčšie bruško a klasické bikiny sú pre vás nočnou morou. Verte, že hoci sa jednodielne plavky radia medzi starú klasiku, rozhodne vám tento rok majú čo ponúknuť! Aj ženy s kyprejšími tvarmi môžu vyraziť k vode – a my vám ochotne poradíme, na aký kúsok staviť!

Jednodielne plavky – istota pre plnoštíhle ženy!

Patríte medzi nežné pohlavie, ktorému bolo do vienka pridelené pár kíl navyše? Potom sa možno radíte medzi ženy, ktoré sa nechcú moc odhaľovať, lebo si vo svojej koži neveria. Jednodielne plavky vás nenútia ísť s holou kožou na trh, ba naopak vám dávajú jedinečnú príležitosť, ako si vyraziť k vode s úsmevom a sebavedomím, ktoré bude žiariť na diaľku. Pre svoje zaujímavé farby, rozmanité prevedenia či lákavé vzory si určite získajú i vašu pozornosť!

d7a73d2e2bba73ebf8223cd152daf21d

Biela klasika pre opálené

Pýšite sa tmavšou či príťažlivo opálenou kožou, ktorá vám bola daná do prírody, či ešte vydržala od minulého opálenia? Potom stavte na známu klasiku v podobe bielych plaviek, v ktorých vaša pokožka krásne vynikne, ba čo viac – budete vyzerať ešte opálenejšia! Nemusíte odhaľovať všetko, aby ste na kúpalisku upútala pozornosť.

Rozmanitý vzor odpúta pozornosť

Ak má žena nejaké to kilo navyše, určite chce zvlášť od problémových partií, na ktoré nie je práve pyšná, odlákať pozornosť. Ak je to aj váš prípad, vyhýbajte sa čistým plavkám jednej farby a stavte na pestrý kúsok pýšiaci sa rozmanitým motívom. Plavky hýriace viacero farbami doplnené o lákavý ornament sú vašim zásahom do čierneho pre tohtoročné leto!

Nebojte sa plaviek bez ramienok!

Kyprejšie ženy zastávajú názor, že sú plavky bez ramienok výsadou len málo bujných žien a dievčat, ale nie je to pravda. S pokojným srdcom sa preto nebojte vyraziť k vode v jednodielnych plavkách, ktoré nepotrebujú ramienka. Podobne ladené kúsky a oveľa väčší výber je pre vás pripravený na daniela-pradlo.sk, kde si vyberie aj tá najnáročnejšia z vás.

808ac49b06e4c25fdf3ccdc560b70c39