S prichádzajúcou jeseňou prichádzajú ruka v ruke chladnejšie teploty, ktorým musíte prispôsobiť svoj ​​šatník. Zatiaľ čo v lete frčali pastelové odtiene, ktoré miestami rozžiarili krikľavé farby, na jeseň sa v farbách musíte trochu umierniť. S jasne svietivými odtieňmi v tomto období nezažiarite, ale naopak triezve farby budú tohtoročnú jeseň v kurze. Nebojte sa staviť na elegantnú čiernu, pôsobivú temne červenú či priateľskú fialovú.


Aj na jeseň môžete vkĺznuť do šiat!

leginy-zvonoveVeľa žien nedá na šaty dopustiť. Vďaka nim sa cíti žensky, pôvabne, krásne a neodolateľne. Avšak čo robiť v prípade, keď vonkajšie teploty už dávno noseniu šiat neprajú? Nezúfajte a siahnite po elegantných jesenných šatách! S týmto kúskom sa nemusíte báť vyjsť do ulíc. Sú dostupné v triezvych farbách, ktoré budú každej žene lichotiť. Okrúhly výstrih neodhaľuje príliš veľa, ale zároveň upúta pozornosť na váš krk. Ak nie ste zástankyňou šiat, ale napriek tomu si chcete dopriať niečo čisto ženského, voľte medzi šatovými sukňami. S tými neprestanete byť dámou a ak k nim zvolíte vhodné legíny, premeníte tento zdanlivo obyčajný model na obľúbený jesenný kúsok!


kity-tunika-krK jesenným šatám jedine jesenný kabátik!

Hoci sú jesenné šaty krásne, slušivé a lichotivé, ak chcete svojmu vzhľadu dopriať aj niečo navyše, oblečte si k nim jesenný kabátik v rovnakom odtieni aj vzore. Kabátiky odjakživa patria k upraveným ženám, dodávajú im eleganciu a podčiarkujú ich ženskú krásu. S jesenným kabátikom zaručene vyniknete aj v nepríjemnom jesennom počasí. A ako si taký kabátik vybrať? V prvom rade dajte predovšetkým na svoj ​​vkus – obliecť sa do niečoho, čo sa vám ani za mak nepáči, je škoda a zbytočné. Ak chcete kabátik s podšitým ramenami, nič vám nebráni, avšak berte do úvahy samotnú šírku vašich ramien. A potom snáď už len vyberte vhodnú farbu, ktorá sa dá ľahko kombinovať.

Prečo dať šancu tunikám

Predovšetkým plnoštíhle ženy určite ocenia kúzlo oblečenia zvaného tunika. Jedná sa o voľnejšie tričká, ktoré svojim strihom zakryjú drobné i väčšie nedostatky. Hoci sú tuniky veľmi obľúbené predovšetkým v letných mesiacoch, nemusíte sa ich vzdávať ani teraz na jeseň! Vzhľadom na nepriaznivé teploty voľte variant s dlhým rukávom, v ktorom budete vyzerať dobre a ešte vás zahreje. Aj v tomto prípade stavte skôr na neutrálne a nie príliš výrazné farby.

Hľadáte vkusné jesenné oblečenie? Pozrite sa na www.modestia.cz a vyberte si!