ewita

Kam so sedačkou? Najlepšie do rohu!

Sedačky sú jednou z najdôležitejších súčastí zariadenia útulného domu alebo bytu. Využívame ich na sedenie, odpočinok a často tiež na spanie. Výber novej sedačky je preto pomerne zložitý a závisí mimo iného aj na veľkosti miestnosti alebo počte osôb, ktoré budú sedačku používať. Tento kus nábytku má ale aj dôležitý sociálny aspekt, ktorý najviac vynikne práve u sedačiek rohových.

Pri nákupe rohovej sedačky máte mnoho možností. Dajú sa zohnať v tvare písmena L(najčastejší variant), C alebo U. Všetky majú svoje výhody a limitované sú v podstate len veľkosťou obývacej izby. Ani tá najkrajšia sedačka totiž nevyzerá v stiesnenej miestnosti dobre. Do malého panelákového bytu sa preto rohová sedačka v tvare U príliš nehodí.

51245124cz

Prečo si vybrať rohovú sedačku

Posedenie na rohovej sedačke má hneď niekoľko výhod. Je pohodlné a umožňuje zaujať širokú škálu rôznych polôh poležiačky aj v sede. Na sedaciu plochu sa zmestí veľké množstvo ľudí a pri rozhovore s nimi nie je nutné nepohodlne otáčať hlavu, pretože očného kontaktu dosiahnete aj bez toho

Od novej sedačky očakávame predovšetkým pohodlie a dlhú životnosť, preto pri jej výbere dbajte hlavne na použité materiály. Na vnútornú konštrukciu sa najčastejšie používa masívne tvrdé drevo doplnené prvkami mäkkého smrekového dreva alebo iných materiálov.

 

Nakupujte kvalitný nábytok, ktorý dlho vydrží

V e-shope NábytekPolodna.cz môžete vyberať zo širokej škály sedačiek a sedacích súprav v mnohých designoch aj štýloch v skutočne kvalitnom prevedení. Pri výbere navyše nie ste limitovaní farbou poťahovej látky alebo jej druhom, ako tomu býva pri veľkých nábytkových reťazcoch. Oboje si môžete ľahko zvoliť podľa jednoduchého vzorkovníka. Za príplatok je možné zhotoviť sedačky kožené alebo s umývateľným jednoducho čistiteľným povrchom. Po celej ČR a SR platí navyše dlhodobá akcia dopravy zdarma na všetky výrobky.