Pre svoju mamu som dopytovala firmu na čistenie kobercov Nitra a a nakoniec som si vybrala firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. pobočka Nitra ktorú som objednala po skúsenosti s nimi už niekoľkokrát.

S prvou zákazkou, ktorú u nás realizovali bola moja mama veľmi spokojná. Nechala si firmou A SERVIS vyčistiť všetky koberce v dome, ktoré už dlhé roky nikto nečistil. Koberce sú v dome snáď už dvadsať rokov, takže si určite dokážete predstaviť, ako museli koberce po tak dlhej dobe vyzerať. Hlavným dôvodom, prečo chcela mama koberce vyčistiť však bol kvôli tomu, že si poliala sedačku s poťahom a časť koberca vínom.

Poťah si dala hneď vyprať, ale na čistenie čalúnenia nemala žiadny dobrý prípravok, takže aj keď sa snažila flek vyčistiť, nešlo to. Poprosila teda mňa, aby som našla nejakú firmu, ktorá jej čalúnenie a koberec vyčistí. Na internete som našla niekoľko firiem, ktoré služby ponúka, ale najviac sa mi páčila firma A SERVIS, takže som oslovila práve ich.

S pani na centrále sme dohovorili čistenie čalúnenia a nakoniec aj všetkých kobercov veľmi rýchlo. Pred čistením boli koberce zašlé, ušľapané a vhodné tak akurát na výmenu, ale pretože je moja mama šetrná, tak sa ich nechcela vzdať a nechala s čalúnením vyčistiť aj koberce v dome. Výsledok čistenia sa mame veľmi páčil a aj ja som bola prekvapená, ako dobre vyzerajú.

Firme A SERVIS sa podarilo vyčistiť čalúnenie i koberce skvele, čo musíme uznať. Navyše si mama chválila aj zamestnancov firmy, ktorí čistenie vykonávali. Podľa jej slov boli pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA priateľskí, slušní, starostliví a každé miestečko na koberci krásne strojom vyčistili. Nebol s nimi žiadny problém, takže ju odporúčame aj ostatným.

Výškové práce Nitra. Umývanie, čistenie, impregnácie fasád, markíz, okien. Antigraffitová ochrana náterom fasády

Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pobočka Nitra sa špecializuje na odstraňovanie graffitov Nitra a aplikáciu antigraffitového náteru. V prípade, že si necháte našou firmou zaistiť antigraffitovú ochranu, po celú dobu životnosti tejto antigraffitovej ochrany, ktorá sa odhaduje na dobu 4 až 6 rokov, Vám budeme vykonávať servis odstraňovania graffitov.

Tento servis spočíva v tom, že pokiaľ sa na povrchu objavia graffity, tak nás telefonicky alebo e-mailovo kontaktujete a my k Vám v čo najkratšom čase príjdeme. Najneskôr však do 14 dní v prípade, že okamžitý príjazd nebude možný dôsledkom klimatických podmienok (teplota pod 10°C).

Antigrafitový náter je najúčinnejšou prevenciou pred sprejermi. Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA s.r.o. je jedinou firmou, ktorá Vám zaistí servisnú činnosť a tým garantujeme svoju prácu.

Funkčnosť AGO je teda preukázateľná. Životnosť tohto náteru je 4-6 rokov. Ak je povrch znovu znečistený grafitmi, tak sme schopní vo veľmi krátkom čase odstrániť ako grafity so 100% výsledkom, tak naniesť jednorazový náter Bellinzoni, ktorý zaistí doplnenie vrstvy AGO.

Tento unikátny spôsob, ktorý vykonáva len naša firma, je dokonca účinnejší a efektívnejší ako permanentné nátery. Ak ste však povrch nemali ošetrený antigrafitovou ochranou, tak vykonávame odstraňovanie grafitov z hladkých a neštruktúrovaných povrchov.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pobočka Nitra poskystuje: Pieskovanie umeleckých a historických stien a plášťov budov špeciálnou pieskovačkou s regulovateľným tlakom.

Trieskanie a umývanie betónových stien, polykarbonátových stien, luxferových  a kopilitových stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladu, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií. Pieskovanie a čistenie fasád, objektov. Stop graffity, odstraňovanie všetkých graffitov, grafitti, grafity.

Hĺbkové čistenie, impregnácia, kryštalizácia podláh, linolea, marmolea Nitra

Upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s. r. o.  pobočka Nitra čistí podlahy strojovou metódou pomocou kotúčového stroja. Tento kotúčový stroj zaručí detailné generálne a hĺbkové vyčistenie akéhokoľvek typu podláh. Na strojové čistenie podláh môžeme použiť dva nástavce.

Ide buď u tzv. držiak pádu alebo použijeme silonový kartáč. Úspech dokonalého vyčistenia spočíva predovšetkým vo váhe kotúčového stroja, ktorá je skoro 40 kg. Tento jednokotúčový drhnúci stroj môžeme využiť na vyčistenie dlažby, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových podláh, liatych podláh, kamenných podláh atď.

Naša firma ponúka záujemcom o naše služby: Strojové čistenie podláh Nitra. Čistíme všetky typy podláh: betónové podlahy, drátkobetónové podlahy, podlahy s epoxidovou stierkou, zámkovú dlažbu, liate podlahy, ESD stierky.

07_2_podlahy_nitra

Vyčistenie podlahy po stavbe, podlahy po maliaroch, silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, chemicky znečistené podlahy, drevené podlahy, priemyslové podlahy. Periodické a pravidelné upratovanie budov.

Umývame mastné a extrémne znečistené podlahy, čistíme podlahy po stavbe, podlahy  po maliaroch, silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, chemicky znečistené podlahy a podlahy priemyselne znečistené.

Strojové čistenie a umývanie linolea, marmolea. Generálne čistenie metódou s kotúčovým strojom a tlakovým vysávaním čistíme aj podlahy znečistené od gumových šmúh a gumových koliesok, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu, farieb možno vyčistiť strojovo kvalitne do hĺbky.