Prenajal som pre svoju firmu kancelárske priestory, ktoré boli už využívané, takže koberce v týchto priestoroch boli mierne znečistené. Bolo potrebné koberec vyčistiť a majiteľ budovy mi odporučil firmu, ktorá u nich bežne upratuje po pracovnej dobe a stará sa o čistotu celého domu, tou firmou je A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Majiteľ je naozaj ochotný a sám s firmou dohovoril termín, pretože sa poznajú a majú veľmi dobré vzťahy a bolo potrebné priestory veľmi rýchlo vyčistiť, aby som mohol začať sťahovať. Termín dohovoril ešte na ten deň, ale na neskoršiu hodinu večernú, aby som vraj mohol druhý deň veci nasťahovať. Radšej som s pracovníkmi firmy chcel počkať, keby niečo potrebovali, aby som im bol po ruke.

Zaistili mi kvalitné vyčistenie koberca a bol ako nový. Strojom a chémiou vykartáčovali nečistoty a fľaky napríklad od kávy a jedla, od topánok, tam kde sa nachádzali predtým stoly a neprezutí pracovníci vytvorili topánkami fľaky. Tiež boli veľmi ochotní a ja som s nimi nemal najmenší problém.

Dohodli sme sa na pravidelnom upratovaní, ktorý spočíva aj v iných službách, ako iba v čistenie kobercov Košice, ale aj vysatie, umývanie okien a nábytku a utieranie prachu. To zaisťujú v celej budove a vraj dostali za úlohu sa so mnou dohovoriť, či chcem tiež využívať tieto služby.

Neváhal som, pretože určite pre dokonalú reprezentáciu firmy je dobré ju udržiavať v čistote. Vyčistením sme dosiahli sviežeho vzduchu, kam som sa nebál svojich zákazníkov priviesť.

Slovo reklamácia nepoznáme. Strojové čistenie a tepovanie kobercov Košice

Navštívte internetové stránky A SERVIS LIPKA, s. r. o., alebo firmu kontaktujte a nechajte si poradiť, ako si poradiť so škvrnami na kobercoch, pozrite si galériu našich obrázkov a využite naše služby.

Sme špecialisti na čistenie nylonových, polyamidových a polypropylénových kobercov. Vieme vyčistiť koberce z umelých vlákien, alebo s prímesou vlny, avšak maximálne do 15%. Naša firma používa kotúčovú strojovú metódu, ktorá je oveľa účinnejšia než extrakčná metóda.

Extrakčná metóda nie je mechanická, ale iba chemická, a tak nedokáže vyčistiť všetku špinu zo štruktúry koberca. Metóda strojová kombinuje kotúčový stroj, kvalitnú chémiu s vysokotlakovým 3-motorovým vysávačom.

Technológia, ktorú používame je najefektívnejšia a koberce zostanú vždy čisté, dezinfikované, zbavené nežiaducich pachov a všetkých povrchových alebo hrubých nečistôt. Na každý koberec Vám dávame záruku. Vždy dodržiavame termíny a môžeme sa pochváliť, že k dnešnému dňu sme doteraz nedostali žiadnu reklamáciu.