ewita

Koho zavolať na kvalitné čistenie a voskovanie podláh v Bratislave

Chcem touto cestou poďakovať firme a zároveň ju odporučiť všetkým, ktorým by mohla pomôcť, tak ako pomohla mne. Ide o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ich službu čistenie podláh, ktorá vykonáva čistenie podláh kotúčovým strojom.

Pôsobí na celom Slovenku a čo som zistil, tak aj v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Mám veľký obchod s podlahou – dlažba. Jedná sa o svetlú dlažbu, teda aj svetlé špáry. Ako všetci vieme aj z domácnosti, ako vyzerá podlaha pri bežnom používaní, tak si iste viete predstaviť nápor na túto podlahu s viacerými nohami.

Zašlá, unavená, každý škrabanec vystupujúci a o škárach ani nehovorím. Sú skôr tmavé ako svetlé. Prach a všetka nečistota nešla bežnými prostriedkami vyčistiť. Predsa nebudem všetko sťahovať a pokladať novú dlažbu a potom všetko späť.

Dohodol som si teda osobné stretnutie s firmou a oni veľmi ochotne so mnou prebrali moje obavy. Presvedčili ma o fundovanosti – odbornosti. Odporučili mi a vysvetlili celý postup čistenia a zároveň doplnili ešte o zakonzervovanie. V danú chvíľu som si myslel, že im ide o kšeft, ale opak je pravdou. Dnes som rád, že mi všetko vysvetlili a presvedčili ma. Bez tohoto by to naozaj nemalo zmysel.

Ja by som po mesiacoch mal opäť starosti, ako na novú dlažbu. Moju dlažbu hĺbkovo a detailne vyčistili za pomoci jednokotúčového stroja a vhodnej chémie, čo je vraj veľmi dôležité. Najprv vykartáčovali, potom neupravenú vodu odsali s výkonným vysávačom. Potom opäť dlažbu umyli s čistou vodou, aby všetko zneutralizovali.

Dlažba bola ako nová a aj samotné špáry žiarili čistotou. Po predchádzajúcej špine nebolo ani chýru. Po riadnom zaschnutí došlo na voskovanie. Boli potrebné tri nátery, čo zaisťuje pružnosť a protišmykovosť.

Na tento proces zamestnanci použili špeciálny stroj. Po patričnej dobe schnutia toho voskového náteru som mohol prevádzku opäť rozbehnúť. Všetkým moc ďakujem, a som rád, že som si zvolil správnu firmu.

Umývanie, čistenie, impregnácia výloh, fasád, markíz, prístreškov, slnečníkov. Výškové práce Bratislava

Jedna zo služieb, ktorú ponúka naša spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o. je servisné umývanie okien. Náš tým odborne vyškolených zamestnancov pôsobí po cele Českej a Slovenskej republike, Rakúsku a Nemecku.

Sme natoľko flexibilní, že sme schopní do druhého dňa zrealizovať zákazku. Pri umývaní okien nepoužívame žiadne leštidlá, preto sklá okien vydržia dlhšie čisté. Odstránenie polepov z výkladov realizujeme pomocou korundovej žiletky, ktorá zaručí to, že sa povrch skla nepoškodí.

Výškové práce pomocou rebríkov, vysokozdvižnej techniky a horolezeckej techniky. Umývanie okien a presklených plôch vykonávame v mnohých cykloch a to: 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×90 dní alebo nepravidelne. Najčastejšie pracujeme pri umývaní výkladov v rôznych obchodných centrách – OC Avion, OC Centra, OC Aupark, OC Eurovea a pod…

Sme schopní odstraňovať polepy zo skiel vrátane lepidla. Používame korundové žiletky, ktoré nezničia povrch skiel. Potom ako je sklo dokonale umyté, aplikujeme ochranu tzv. samočistiacu hydrofóbnu impregnáciu. Tá zamedzí znečisteniu od hmyzu a prenikaniu škodlivého UV žiarenia.

Ochrana sa dá rozpoznať tak, že pri daždi stekajú kvapky po skle bez toho aby za sebou zanechávali stopy po zaschnutej vode. Zabezpečujeme aj servisné umývanie okien a presklených plôch pre firmy, inštitúcie, úrady, súkromné osoby, nemocnice, zdravotnícke zariadenia, ale aj pre domácnosti.

Firma s tradíciou, hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov a čalúnení Bratislava

Služby, ktoré ponúka naša spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o.  sú napr. umývanie výkladov a okien, odstraňovanie graffity a antigrafitová ochrana. Najžiadanejšie je hĺbkové čistenie kobercov.

Čistenie kobercov aplikujeme pomocou kotúčových strojov s rotačnými kefami a vysokotlakovými 3-motorovými vysávačmi. Keďže je táto metóda 100% účinná je tiež výsledok vždy vynikajúci. Nikdy sme sa nestretli s reklamáciou.

03_2_cistenie_kobercov_bratislava

Niektoré firmy využívajú metódu extrakčnú, ale tá nie je tak účinná a navyše Váš koberec nevyčistí do hĺbky. Extraktory nemajú zďaleka takú silu tlaku ako 3-motorový vysávač a tak koberec zostáva často so škvrnami a onedlho vylezú nečistoty na povrch. Preto voľte vždy metódu strojového čistenia kobercov.

Pre hĺbkové čistenie kobercov volíme metódu strojového čistenia, ktorým dosahujeme len tie najlepšie výsledky a tešíme sa spokojnosti našich zákazníkov. Hĺbkové čistenie kobercov aplikujeme pomocou kotúčových strojov s rotačnými kefami, značkovou chémiou Bosch RTS a vysokotlakovými vysávačmi.

Zásadne nepoužívame metódu extrakčnú, ktorá nie je natoľko účinná a po vysušení často zanecháva fľaky na koberci. Pokiaľ aj Vy si chcete nechať vyčistiť koberec hĺbkovo, kvalitne, dezinfekčne, obráťte sa na našu kanceláriu.