Príchod bábätka so sebou prináša obrovskú zodpovednosť. Náhle si uvedomíte, že už nejde len o vás, ale že sa všetko točí okolo malého drobca, ktorý sa ešte doposiaľ schovával vo vašom úkryte. Dokonca už môže s vami zdieľať jedno lôžko alebo mať vlastnú postieľku. Kojenecké potreby sa vo veľkom kupujú s predstihom, ale na mnohé sa určite zabudne. Na lepšiu orientáciu je vhodné navštíviť predajňu, ktorá sa na kojenecké potreby zameriava, len vďaka tomu si overíte, že ste na nič dôležité nezabudli. Značka Primamma je stále obľúbenejšia, a to nielen vďaka bohatej ponuke, ale tiež kvôli bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti svojich výrobkov.

dvojčeHračky pre dojčatá

Prehľadná rubrika, ktorá sa venuje tým najmladším klientom ponúka nespočetné množstvo roztomilých podnetov na okamžitý nákup. Bábätká sa hrozne rýchlo učia a všetko sa snažia odpozorovať, naučte ich už v tak rannom štádiu piť zo svojej vlastnej fľaše. Hrnček 2v1 aj so slamkou si ihneď zamilujú.

 

Keď už sme v tom stolovaniu, nie je od veci ich odmala viesť k základným pravidlám stravovania. Na to vám napomôže originálna pomôcka lyžičky na učenie v odtieňoch ružovej, modrej a zelenej. Rovnaký efekt majú i kefka na vlasy a hrebienok.

 

kojKojenecké potreby, ktoré naučia

Nechajme na chvíľu tak najrôznejšie hryzadlá, hrkálky a plyšové hračky. Nevravíme, že nejde o dôležité veci detského sveta v počiatkoch svojho veku, avšak na maximálne posilnenie kreativity a schopnosti sa učiť novým veciam sú tu kojenecké potreby od Primamma.

 

Unikátne kojenecké potreby Primamma poskytujú rodičom dokonalé zázemie na vyvolenie kreativity u svojich detí, preto v ponuke nájdete najrôznejšie stolovacie súpravy, fľašky a dokonca i zatváracie plastové taniere alebo termo hrnčeky.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o kojeneckých potrebách značky Primamma, navštívte internetovú stránku na adrese http://www.bafshop.cz/.