Jedným z najvzácnejších olejov, ktoré získavame z prírodných plodín, je kokosový olej. Ten je zložením podstatne odlišný od iných olejov, pretože má nízku energetickú hodnotu, ktorá sa podobá skôr sacharidom. Napriek tomu obsahuje obrovské množstvo účinných látok, vďaka čomu je pre naše telo využiteľný nielen zvonka, ale aj zvnútra. Objavte zázrak pre zdravie v podobe kokosového oleja aj vy.

olejBIO produkt bez farbív a konzervantov

BIO panenský kokosový olej je vyrábaný z dužiny čerstvých a ručne zbieraných kokosov, pričom pri jeho výrobe sa nepridávajú žiadne farbivá či konzervanty. Ide teda o čisto prírodný produkt, ktorý si zaslúžil označenie BIO. V podobe, akú si môžete zakúpiť, má bielu konzistenciu podobnú krému. Pri aplikácií na telo sa však veľmi rýchlo topí a mení na olej, ktorý v sebe ukrýva mnohé liečivé účinky.

Ozdravte vašu pleť a darujte jej zdravý vzhľad

Kokosový olej je možné využiť ako pleťový olej. Kožu zvláčni, hydratuje, dodá jej výživné látky, udrží jej mladistvý vzhľad a vábivo prevonia. Môžete ho preto používať aj ako alternatívu telového mlieka. Dokonca je možné ho aplikovať po holení nôh, pretože obsahuje látky dezinfikujúce kožu. Rovnako tak jeho nanášanie na ruky prispeje k zdravým a atraktívne vyzerajúcim nechtom.

olej

Kokosový olej na vlasy

Ďalším spôsobom využitia tohto produktu je aplikácia na vlasy. Pomôže najmä suchým a lámavým vlasom, ktoré sú náchylné na štiepenie. Kokosový olej na vlasy je možné použiť ako ozdravnú vlasovú masku či zábal, po ktorej vlasom prinavráti ich lesk, zdravý vzhľad a navyše dopomôže odstrániť problém s tvorbou lupín. Pri tejto vlasovej kúre nechajte olej pôsobiť aspoň hodinu.

Nebojte sa ho ochutnať

Ak podľahnete vábivej vôni kokosového oleja, ktorá vás donúti ho ochutnať, spravíte tým pre svoje telo obrovskú službu. Dodáte mu totiž dávku antioxidantov, energie, ale aj dobrého cholesterolu, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie metabolizmu. Navyše, určite vám aj zachutí.

Vyskúšajte aj vy BIO kokosový olej a dodajte ním vášmu telu dávku zdravia. Za výhodnú cenu ho nájdete v internetovom obchode na adrese www.maxcare.sk