Z pohľadu obľúbenosti sú kombinované sauny aktuálne na jednom z popredných miest na trhu so saunami. Nielenže sú vhodné pre domácnosť, svoje všestranné uplatnenie nájdu aj vo verejnom sektore poskytovania služieb. Sauna je jednou z najúčinnejších detoxikačných nástrojov, ktorý navyše poskytuje optimálne podmienky na rekonvalescenciu a relaxáciu. Na tuzemskom trhu sa môžeme stretnúť s celým radom predajcov, ktorí koncovým zákazníkom predkladajú o kombinovaných saunách neúplné informácie. Spoločnosť Vital Trend sa problematikou infratepla zaoberá už mnoho rokov a v súčasnej dobe ide tak o jedného z najsilnejších výrobcov kombinovaných sáun na našom trhu.

 

infrasauna-4Kombinované sauny s prídavkom soľnej terapie

Kombinované sauny snúbia vynikajúce vlastnosti fínskej sauny a infrasauny. A čo viac, toto všetko je možné ešte obohatiť o soľnú terapiu. Zákazník sa však často stretáva s dôležitou otázkou, akú saunu k sebe domov zvoliť. Presa len ide o dlhodobú investíciu, preto sa nevyplatí nákup unáhliť a následne zistiť, že nám tento typ nevyhovuje.

 

Pokiaľ sa v rodine objavujú nezhody pri výbere, musí jeden z členov ustúpiť a prispôsobiť sa. Kombinovaná sauna tieto nepríjemnosti s výberom odstraňuje, keďže si každý z rodiny príde na svoje.

 

Prečo vlastniť kombinovanú saunu

Kombinovaná sauna ponúka dokonalé podmienky na prehriatie celého tela a dôkladné vypotenie sa. Môžete tiež skombinovať procedúru fínskej sauny s infrateplom a dopriať si tak otužovaciu procedúru a zároveň rehabilitačné hĺbkové prehriatie tela. Návštevník sa tak skvele uvoľní, zbaví prebytočného stresu a zároveň, pretože koža je hneď po čreve druhým najväčším vylučovacím orgánom ľudského organizmu, pomôže svojmu telu dôkladne sa zbaviť nežiaducich nečistôt.

DSC_0862

Medzi ďalšie vítané účinky saunovania patrí: prevencia pred nachladením, chrípkou a ďalšími infekčnými ochoreniami, podpora vašej kondície (už behom 30 minút sa zbavíte 1200 KJ, takže ide o senzačný doplnok pri chudnutí) a hlavne podpora imunitného systému.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o saunách, prejdite na internetové stránky výrobcu na adrese www.sauny-vital.sk