Na základnej škole bolo nosenie okuliarov a horší zrak niečo, za čo sa každý hanbil. Nikto nechcel byť „okuliarnik“ a každý by bol dal hocičo za to, aby mohol nosiť neviditeľné kontaktné šošovky. Odvtedy sa však okuliare stali štýlovým kúskom a i ľudia bez porúch zraku dnes často nosia výrazne rámy s obyčajným sklom namiesto dioptrického. Nič však nie je v súčasnosti tak horúcim módnym hitom, ako kontaktné šošovky.

 

Neviditeľné a praktické

Idete na večeru do lepšieho podniku s mužom snov a plánujete sa nahodiť do najzvodnejších šiat, aké máte. Trendy okuliare s hrubým rámom síce skvelo pasujú k svetríku, rifliam a converskám, no k sexy šatám sa už tak nehodia. Kontaktné šošovky Air Optix Aquaneviditeľné, výborne prepúšťajú kyslík a sú odolné voči vytváraniu usadenín. Váš dokonalý zmyselný vzhľad vás tak nebude stáť ani zhoršené videnie, ani nepohodlie. Výrazné okuliare sú totiž skvelým dizajnovým kúskom v bežný deň, k niektorým najmä spoločenským outfitom sa však už nehodia. S kontaktnými šošovkami vás zladenie vôbec nemusí trápiť.

 

Sloboda pri športe

K športovému outfitu sa okuliare nielenže nehodia módne, ale ani prakticky. Na hodine jogy si stále postrkovať okuliare na nose, vo fitku sa báť, kde ste si ich odložili a či vám na ne niekto nehodil svoje veci – komu by sa to stále chcelo zažívať? Bez dioptrií však riskujete, že si nevšimnete toho fešáka, čo sa na vás od vedľa usmieva či pri volejbale prehliadnete letiacu loptu. Ideálnym športovým doplnkom sú preto kontaktné šošovky, ktoré vás neobmedzujú v pohybe a ponúkajú perfektné i periférne videnie.

 

Dračica, upírka či mačka? So šošovkami žiaden problém

S kontaktnými šošovkami sa navyše môžete aj tvorivo hrať a úplne zmeniť svoju osobnosť. Túžili ste už od detstva po zelených či modrých očiach? S farebnými kontaktnými šošovkami ich môžete mať hneď. Ponúkajú vám to, čo vám okuliare nikdy nemôžu dať – novú tvár. Chcete niečo extra? Mačacie oči s úzkou zorničkou, karamelové dúhovky ako Edward Cullen so ságy Twilight? S Crazy šošovkami sa z vás môže stať zvodná mačacia žena či desivý démon bez zreničiek. Môžete sa stať niekým úplne iným a šokovať priateľov na najbližšej party.

Uľahčite si život a prineste doňho trochu hravosti s kontaktnými šošovkami. Táto nenápadná a šikovná náhrada okuliarov nebola nikdy tak v móde, ako dnes.