Radi by sme poďakovali firme A SERVIS LIPKA za vykonanie služby umývanie okien Bratislava. Firmu sme si objednali na umývanie okien, odstránenie reklamného polepenia z okien a impregnáciu plochy.

Vlastníme obchod, kde sme si až doteraz umývali okná sami, čo vzhľadom na ich veľkosť nebolo dosť dobre realizovateľné, preto sme potrebovali odbornejšiu pomoc s umývaním okien.

Prvá firma, ktorú sme na túto prácu oslovili, nás sklamala, pretože zamestnanci boli neochotní a navyše pri odstraňovaní reklamného polepu z okna urobili na skle ryhy, ktoré síce nie sú z diaľky vidieť, ale pri bližšom pohľade sú viditeľné. To sme si samozrejme nevšimli hneď po ich práci a reklamovať službu spätne bol veľký problém a vedenie firmy o niečom takom ani nechcelo počuť, takže sme s nimi ukončili spoluprácu a našli si druhú firmu.

Škrabance síce nie sú z diaľky viditeľné, ale kto by chcel mať poškriabané skloPreto sme si pri výbere ďalšej firmy na umývanie okien v Bratislave dali záležať, aby sa nám nič také nestalo, a pri najmenšom probléme nám firma neprestala brať telefóny.

Hľadali sme najlepšiu odbornú firmu, ktorá má dobré hodnotenie a pri hľadaní sme našli pár recenzií o firme A SERVIS LIPKA, ktorá zabezpečuje mnoho rôznych služieb. Podľa recenzií sa zdalo byť všetko v najlepšom poriadku, takže sme firmu kontaktovali a dohodli vhodný termín, ktorý by nenarúšal chod nášho obchodu, s čím nebol žiadny problém a boli ochotní prísť v ranných hodinách.

Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA prišli včas, prácu vykonali rýchlo a dôkladne a pri strhávaní polepov nenarobili na skle žiadnu paseku, pretože mali oproti predchádzajúcej firme oveľa lepšie vyzerajúce vybavenie. Ich impregnácia, ktorú na okná použili, už funguje rok a pol a zatiaľ sme nenašli žiadny problém.

Okná teraz nemusíme umývať vôbec, pretože impregnácia vydrží ešte niekoľko rokov, čo je pre nás finančne výhodné. Firmu A SERVIS LIPKA rozhodne odporúčame.

 

Ako čistiť okná po stavbe bez škrabancov na skle. Umývanie okien a práce vo výškach Bratislava

 

Firma, ktorá nám robila fasádu na našom novom dome, nám znečistila okná tak, že som myslela, že všetku tú maltu a lepidlo sa mi nikdy nepodarí zo skla odstrániť. Vyzerali naozaj strašne. Nechápem, ako mohli stavbári nezakryť okná predtým, než začali robiť fasádu.

To, že bol ich celkový výkon nedostačujúci, nebudem ďalej ani rozvíjať. Proste ďalší umelci, ktorí robia stavbárčinu. Sama som sa snažila rôznymi dostupnými metódami tieto ohavnosti z mojich okien odstrániť, ale márne. Rozhodla som sa nájsť schopnú firmu, ktorá dokáže umyť takto znečistené okná a pritom ich nepoškriabe.

07_1_okna_trencin

Kontaktovala som niekoľko upratovacích firiem s požiadavkou po stavebného čistenia s tým, že požiadavka na tieto práce nebude žiaden problém, ale trochu som sa zmýlila. Predovšetkým v termíne. S tým si upratovacie firmy akosi nevedia poradiť. A potom, som zvyknutá veci riešiť hneď a niektoré oslovené firmy si chceli dohodnúť schôdzku o týždeň a podobne.

Nakoniec som bola rada, že sa mi podarilo kontaktovať firmu, kde sa mi páčila najmä ochota riešiť veci hneď. Na druhý deň som dostala cenovú ponuku a termín realizácie. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. výškové práce Bratislava, prišla na druhý deň a pustila sa do práce.

Videla som, že používajú špeciálne žiletky, ktoré okno nepoškriabu ani nijak inak nepoškodia. Zručne odstránili z okien všetky nečistoty napáchané stavbármi. Pracovali starostlivo a svižne, okná i rámy umyli a zároveň vyčistili aj parapety. Keď skončili, bola som sa pozrieť a prepadol ma pocit neuveriteľnej úľavy. Myslela som, že sa môžem rozlúčiť so slnečným odleskom v mojich oknách.

Firme A SERVIS LIPKA verejne ďakujem, že sa môžem chváliť nablýskanými a najčistejšími oknami v meste. Túto spoločnosť a ich službu umývanie okien Bratislava som odporučila aj mojej sestre, ktorá má rovnaký názor na kvality zmienenej firmy.