Na cestu do zahraničia zvyčajne volíme leteckú dopravu. Jedná sa totiž o najrýchlejší a zároveň najpohodlnejší spôsob, ako sa dostať do vzdialenejších miest. Starosti nám však pred cestou často robí kúpa leteniek. Ich cena nie je zanedbateľná, a preto sa snažíme vybrať tie finančne najdostupnejšie. Prehľadávať ponuky všetkých leteckých spoločností by bola práca na niekoľko dní. Zaobstarajte si aj vy letenku jednoducho a výhodne z ponuky leteckých spoločností sústredených na jednom mieste.

 

Prehľadná kúpa leteniek online

Letenky online predstavujú službu, ktorá vám ponúka prehľad všetkých dostupných leteniek korešpondujúcich s vašimi kritériami. Stačí len zadať odkiaľ, kam a kedy chcete letieť a v priebehu niekoľkých sekúnd sa vám na obrazovke zobrazí kompletná ponuka letov. V nej sa okrem letov z určeného letiska zobrazia aj okolité, ktoré by vás mohli zaujať cenou. Vďaka tomu si dokážete vybrať a kúpiť letenku, ktorá vás finančne nezruinuje a ušetrí vám financie. Tie môžete minúť napríklad pri vašom pobyte v zahraničí.

 

Dovolenka na vlastnú päsť kdekoľvek na svete

Mnoho Slovákov nevyužíva na kúpu dovolenky služby cestovných kancelárií, ale pobyt rieši na vlastnú päsť. A to najmä tých letných. Pobyt pri mori oceníte počas horúcich dní, ktoré sú v letoviskách veľmi príjemné. Výber miesta nemusíte obmedzovať len na aktuálnu ponuku cestovnej kancelárie, ale vybrať sa môžete takmer kdekoľvek na svete. Stačí si len objednať ubytovanie a kúpiť letenku, ktorej hľadanie je online naozaj veľmi jednoduché.

 

Letenky do Bulharska

Jednou z najpopulárnejších destinácií Slovákov je tradičné Bulharsko. Na dovolenke v tejto krajine môžete časť financií ušetriť, ak si ju vybavíte sami. Nájdete ubytovacie zariadenie a vybavíte dopravu. Tú môžete využiť buď vlastnú autom alebo pohodlnejšiu lietadlom. Letenky do Bulharska sú dostupné už od niekoľko desiatok eur, pričom môžete letieť napríklad do Varny či priamo do Burgasu, z ktorého je to už len na skok do obľúbených rezortov Čierneho mora.