ewita

Kúzelné vločky od MAGMARELAX vám ukážu jarné upratovanie v inom svetle

Zelenajúca sa tráva a prebúdzajúca sa príroda všeobecne v nás na začiatku roku prebúdzajú akýsi upratovací pud, ktorý nám velí urobiť z nášho domova dočista vypulírovanú klietku, na ktorú je radosť pozerať. Usilovným rukám zvyčajne neunikne ani povala, už je treba zbaviť sa všetkého zbytočného a prekážajúceho.

A práve pri tejto príležitosti môžete úspešne využiť a pripraviť vašu povalu na nové a lepšie využitie. Ako? Vďaka kúzelným vločkám minerálnej izolácie MAGMARELAX. Tie dokážu vašu povalu nielen zatepliť, ale aj vyrovnať a urobiť z nej trebárs letný alebo pokojne aj celoročný byt. Ako je to možné?

 

Múdra technológia, ktorá rozumie zatepleniu

Montovaný strop MAGMARELAX sa postará o zateplenie podlahy povaly vo všetkých smeroch. OSB dosky v kombinácii s kvalitnou fúkanou minerálnou izoláciou dokážu vytvoriť ľahkú, presnú, variabilnú a finančne nenáročnú úpravu pôdy s vysokou nosnosťou a jednoduchou montážou.

Skutočne je to tak. Kvôli systému MAGMARELAX netreba povalu nijako zvlášť vypratať alebo dokonca obmedzovať bežný chod domácnosti. Položenie podlahy a nafúkanie izolácie do dutín nezaberie viac ako jeden deň. Školení pracovníci vám nezanechajú prakticky žiadny neporiadok, nevytvárajú odrezky ani nič iné. Ani pani domu nespozná, že sa na jej povale niečo deje! Minerálna izolácia je na povale vedená cez dlhé hadice zo špeciálne upravených áut, takže odpadá aj namáhavé vynášanie materiálu po schodoch a s tým súvisiace znečistenie.

 

Prečo staviť na MAGMARELAX?

Položená podlaha na povale je pevná a jednoliata. Okrem pohodlnejšieho pohybu získate tiež významné každoročné úspory. Absencia vzniku tepelných mostov usporí až 30% tepla, ktoré by inak bez úžitku uniklo stropom. Investície niekoľkých stoviek eur sa vám tak počas niekoľkých rokov hravo vráti a do budúcnosti už budete len šetriť. Nie je to skvelé?

Technológia systému MAGMARELAX je skvelá pre zateplenie klasických sedlových striech, ale aj do atypov domov typu okál. Nie je potrebné žiadne stavebné povolenie a záruku na dielo dostanete rovno 15 rokov! Nadeľte svojej povale spolu s jarným upratovaním aj zbrusu nové využitie. Romantické podkrovné bývanie je už mnoho rokov vysoko IN, takže sa aj vy zveziete na užitočnej vlne módnych trendov!

Viac sa informujte na www.magmarelax.sk alebo na telefóne 800 100 533.