Máme s kolegom obchodnú jednotku s oblečením v nákupnom centre, ktoré sa nachádza v centre mesta. Keď sme pred tromi rokmi otvárali, hľadali sme zároveň upratovaciu firmu, ktorá by  nám zaistila pravidelné upratovacie služby. Šlo nám o umývanie výkladov a predovšetkým čistenie a voskovanie podláh. Predsa len, čistá a lesklá predajňa urobí dobrý prvý dojem a naláka viac zákazníkov.

Nechali sme si poradiť od konkurencie a vo väčšine prípadov im upratovanie zaisťovala firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotačné, strojné čistenie podláh Bratislava. Všetci s firmou mali len kladné skúsenosti, takže sme neváhali a firmu sme skontaktovali. Ďalší deň prišiel zamestnanec firmy na obhliadku a nameral veľkosť a konkrétne rozmery predajne, aby nám našu objednávku mohli oceniť. A tak sa aj stalo, ešte ten týždeň nám poslali finančný návrh k umývaniu výkladov a čisteniu podláh. Cena bola výhodná, takže nám nič nebránilo, aby sme dohodli termín realizácie.

V daný deň prišla firma  A SERVIS LIPKA presne načas. Ihneď sa pustili do práce. Najprv sa vrhli na výklady, ktoré umyli, dôkladne zotreli a nakoniec vyleštili, že sa leskli ako by boli nové. Následne pokračovali s podlahami. Pomocou kotúčového stroja a kvalitnej chémie vykefovali podlahy. Následne ich pomocou výkonného vysávača zbavili všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti. Nakoniec podlahy ešte raz namočili, aby odstránili zvyšky použitej chémie.

Ich práca je vždy rýchla a predovšetkým kvalitná. S firmou  A SERVIS LIPKA  spolupracujeme v rámci pravidelných servisných cykloch 1×30 dní a dúfame, že to bude fungovať aj naďalej. Za nás teda veľká spokojnosť a firmu A SERVIS LIPKA musíme len odporúčať.

Dokonale čisté koberce môže mať každý! Strojové tepovanie Bratislava

 

Už som dlhšiu dobu bojoval so špinavými kobercami. Nešli poriadne vyčistiť, špina v nich zostávala aj po mojom snažení. Použila som mnoho čistiacich prostriedkov, bohužiaľ bez výsledku. Keď som raz bola na návšteve u kamarátky, poprosila som ju o radu, ako si s nimi poradiť. Keďže mala rovnaký problém ako ja, rozhodla sa, že si na čistenie kobercov pozve upratovaciu firmu, ktorá sa touto problematikou zaoberá.

Dala mi na nich kontakt, aby som ich tiež skúsila, ale predovšetkým ušetrila čas a nervy, ktoré som už pri čistení kobercov vynaložila. Neváhala som a upratovaciu firmu  ASERVIS LIPKA, s.r.o mokré čistenie kobercov, tepovanie sedačiek Bratislava, som kontaktovala. Cez telefón som s veľmi milou slečnou dohodla termín, kedy by sa u nás doma mohli ukázať, tiež mi opísala postup ich práce a povedala mi aj cenu mojej objednávky. Proste kompletný servis.

V daný deň prišli dvaja zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, prešli si byt, aby vedeli ako postupovať a ihneď sa pustili do práce. Ich práca postupovala vďaka ťažkému kotúčovému stroju pomaly, ale zato dôkladne. Do kobercov vstrekli účinnú chémiu, ktorú nechali nejakú dobu pôsobiť, aby pustili všetky nečistoty. Až sa tak stalo, opäť použili kotúčový stroj, aby všetko dostali na povrch kobercov, ktoré potom na záver celé vysali. Vďaka tomuto postupu boli všetky koberce kompletne zbavené všetkých nečistôt, tiež boli dezinfikované, zbavené roztočov a všetkých možných mikroorganizmov, ale hlavne boli koberce ako nové. Opäť mali svoju pôvodnú farbu a vzhľad. A ako voňali.

Celková  práca firmy  A SERVIS LIPKA bola dokonalá, počínajúc komunikáciou, cez prácu zamestnancov až ku konečnému výsledku a cene. Firmu budem určite odporúčať aj naďalej.