ewita

Kvalitnú dovolenku nájdete za rohom

Dovolenka na horách nie je len o turistických trasách a výstupoch, aj keď je pravda, že tie bývajú hlavným lákadlom pre množstvo turistov, ktorí doma takéto vyžitie nemajú k dispozícii. Dnes je však oveľa viac zaujímavých príležitostí ako môžete stráviť čas v krásnych slovenských horách.

JASNÁ je najznámejším turisticko-športovým centrom Nízkych Tatier a na Slovensku patrí k najobľúbenejším lyžiarskym strediskom. Ak stále váhate, či práve tu strávite tohtoročnú letnú či zimnú dovolenku, máme pre vás pár tipov, ktoré vám určite uľahčia rozhodnutie.

 

Vyberte si dobré ubytovanie

Ubytovanie Jasná predstavuje komplex tých najkvalitnejších zariadení za rozumné ceny, v ktorých si prídu na svoje aj tí najnáročnejší hostia. Môžete si vybrať nadštandardné apartmány v luxusných budovách Ski & Sun, rôznorodé izby a apartmány vo veľkom areáli Penziónu Maxim alebo pokojné ubytovanie v novopostavených Chatách Jasná na brehu riečky Demänovky, ideálne pre rodiny s deťmi a turistov vyhľadávajúcich tichý, nerušený pobyt v lone prírody.

Z Jasnej sa veľmi rýchlo dostanete k lyžiarskym vlekom, kde je možnosť využiť fantastické zjazdovky a mnohé z ubytovacích zariadení vám vypomôžu požičovňou lyžiarskej výstroje. Ak nie ste práve milovníkom tohto rýchleho športu, nemusíte dovolenku na horách hneď zavrhnúť. K dispozícii sú kvalitné wellness centrá, kde zrelaxujete a pôsobením čistej horskej vody sa z vás vyplaví všetok stres a napätie. Nezabudnite si dopriať aj kvalitnú masáž alebo saunu.

 

Atrakcie a výlety

Dovolenku v Jasnej môžete obohatiť o výlety k mnohým ďalším atrakciám Liptova ako je návšteva Termálneho parku Bešeňová, či aquaparku Tatralandia. Navštívte tajomné jaskyne, ktoré patria k najkrajším v Európe alebo sa lanovkou vyvezte na Chopok, skontrolujte draka Demiána a pokochajte sa neopakovateľným výhľadom.

Ak vám tieto možnosti stále nestačia, odporúčame vám zveriť sa do rúk profesionálov od spoločnosti AR Management. Okrem ubytovania vám pripravia informácie o všetkých ďalších atraktívnych miestach a zážitkoch, prípadne pre vás zorganizujú obľúbené aktivity ako lukostreľbu, rafting, či paintball.