Kvalitné fitness oblečenie nám môže športovanie veľmi spríjemniť, ako môže potvrdiť každý, kto niekedy musel riešiť zarezávajúce sa legíny alebo nohavice. Moderná generácia športového oblečenia nám ale môže navyše pomôcť k lepším výkonom. A na čo sa pri jeho výbere zamerať?

Šport je neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. Musí sa ale robiť dobre, inak môže priniesť viac škody ako úžitku. Kvalitné a funkčné oblečenie by malo byť základnou výbavou každého športovca.

 

Zostaňte v suchu!

Obyčajné prechladnutie môže byť nepríjemné aj v telocvični alebo posilňovni, nieto vonku pod otvoreným nebom. Vaše fitnes legíny alebo top by preto mali byť predovšetkým z tzv. funkčného materiálu, ktorý prebytočnú vlhkosť odvedie od pokožky a zabráni tak jej nadmernému ochladzovaniu a prechladnutiu. Zvlášť vaše obličky si zaslúžia byť v pohodlí a v teple a intímne partie rovnako tak. Funkčná bielizeň vás zbaví obáv z mykózy zo zaparenia, ak sa po každom cvičení dôkladne osprchujete.

MS_evropa5

Stavte na kompresiu

Pridajte ku kvalitnému materiálu navyše aj precízny strih a získate kus oblečenia, ktoré časť námahy spojené s cvičením a formovaním postavy prenesie na svoje plecia. Kompresné legíny telo prirodzene sťahujú (a tým ihneď opticky uberajú kilogramy) a zároveň účinne podporujú krvný obeh a rozvádzanie kyslíka do tkanív a kože, čo podporuje efektívnejšiu prácu svalov a šliach. Príjemným bonusom je navyše rýchlejšie odvádzanie kyseliny mliečnej a ďalších toxických produktov. S kompresnými legínami svoje telo vytvarujete rýchlejšie a navyše sa zbavíte aj úpornej celulitídy, ktorú má na svedomí práve zle zásobená a prekrvená koža a podkožné vrstvy.

 

Stop zákernému vyhrňovaniu

Nikomu nie je príjemné, keď si musí tričko alebo legíny neustále poťahovať a vracať na miesto pri každom náročnejšom cviku v posilňovni. Slušivý fitness overal sa nikdy nevyhrnie a jeho strih je veľmi pohodlný aj v prípade, že s tvarovaním postavy ešte len začínate. Široký výber fitness overalov, topov a športových legín nájdete v e-shope www.bikina.cz. Okrem vysokej kvality strihov a materiálov sa môžete pokochať aj širokou škálou farieb a vzorov, ktoré zaručia, že v posilňovni nikoho rovnako oblečeného určite nestretnete. Modely sú k dostaniu v obmedzenom množstve, preto s ich nákupom určite neotáľajte.