ewita

Kvalitný tréning sa bez správneho oblečenia nezaobíde

Kvalitné fitness oblečenie nám môže športovanie veľmi spríjemniť, ako môže potvrdiť každý, kto niekedy musel riešiť zarezávajúce sa legíny alebo nohavice. Moderná generácia športového oblečenia nám ale môže navyše pomôcť k lepším výkonom. A na čo sa pri jeho výbere zamerať?

Šport je neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. Musí sa ale robiť dobre, inak môže priniesť viac škody ako úžitku. Kvalitné a funkčné oblečenie by malo byť základnou výbavou každého športovca.

 

Zostaňte v suchu!

Obyčajné prechladnutie môže byť nepríjemné aj v telocvični alebo posilňovni, nieto vonku pod otvoreným nebom. Vaše fitnes legíny alebo top by preto mali byť predovšetkým z tzv. funkčného materiálu, ktorý prebytočnú vlhkosť odvedie od pokožky a zabráni tak jej nadmernému ochladzovaniu a prechladnutiu. Zvlášť vaše obličky si zaslúžia byť v pohodlí a v teple a intímne partie rovnako tak. Funkčná bielizeň vás zbaví obáv z mykózy zo zaparenia, ak sa po každom cvičení dôkladne osprchujete.

MS_evropa5

Stavte na kompresiu

Pridajte ku kvalitnému materiálu navyše aj precízny strih a získate kus oblečenia, ktoré časť námahy spojené s cvičením a formovaním postavy prenesie na svoje plecia. Kompresné legíny telo prirodzene sťahujú (a tým ihneď opticky uberajú kilogramy) a zároveň účinne podporujú krvný obeh a rozvádzanie kyslíka do tkanív a kože, čo podporuje efektívnejšiu prácu svalov a šliach. Príjemným bonusom je navyše rýchlejšie odvádzanie kyseliny mliečnej a ďalších toxických produktov. S kompresnými legínami svoje telo vytvarujete rýchlejšie a navyše sa zbavíte aj úpornej celulitídy, ktorú má na svedomí práve zle zásobená a prekrvená koža a podkožné vrstvy.

 

Stop zákernému vyhrňovaniu

Nikomu nie je príjemné, keď si musí tričko alebo legíny neustále poťahovať a vracať na miesto pri každom náročnejšom cviku v posilňovni. Slušivý fitness overal sa nikdy nevyhrnie a jeho strih je veľmi pohodlný aj v prípade, že s tvarovaním postavy ešte len začínate. Široký výber fitness overalov, topov a športových legín nájdete v e-shope www.bikina.cz. Okrem vysokej kvality strihov a materiálov sa môžete pokochať aj širokou škálou farieb a vzorov, ktoré zaručia, že v posilňovni nikoho rovnako oblečeného určite nestretnete. Modely sú k dostaniu v obmedzenom množstve, preto s ich nákupom určite neotáľajte.