ewita

Kvet to povie za vás

Vari niet významnej udalosti v živote, v ktorej by sme sa zaobišli bez kvetov. Kytice sa stali symbolom osláv radosti, narodenia, svadby, rôznych výročí i smutných rozlúčok. Narodeninové oslavy, promócie aj dlhodobo plánované stretnutia korunujú rôzne kytice, ktoré sú tým najkrajším darom evokujúcim dôležitosť chvíle.

Kyticou vkusne upravených kvetov nepokazíte žiadnu slávnostnejšiu chvíľu, pri ktorej rozmýšľate nad tým, aký dar je vhodné priniesť. A mnohí z nás aj menej slávnostné udalosti, chvíle obyčajných radostných dní a šťastia radi korunujú darom vo forme kvetu. Často sa však stáva, že človek, ktorému kvety patria je príliš ďaleko na to, aby ste mu ich odovzdali osobne alebo chceme spojiť odovzdanie kvetov s prekvapením. Vtedy  volíme ich zaslanie prostredníctvom donáškovej služby. Je to krásny spôsob ako vyjadriť svoju náklonnosť.

Naše kvetinárstvo Eny’s style je pripravené ihneď vyhovieť vašim požiadavkám a pripraví  pre vás  vkusne a s citom naaranžované kytice kvetov na akúkoľvek príležitosť. Zhotovíme smútočné kytice, ktoré sú symbolom podpory a sústrasti, pripravíme prekrásne svadobné kytice, ktoré rozžiaria každú nevestu, pošleme úchvatnú kyticu ruží vašej láske. Nezabúdame ani na potrebné drobnosti ako sú malé vkusné darčeky, ozdobné vence na dvere, či sezónne dekorácie.

 

Stavte na originalitu

Ak hľadáte ešte originálnejší spôsob ako prekvapiť kvetom, odporúčame vám využiť obľúbené kvetinové boxy, v ktorých vám kvety naaranžujeme buď v elegantnom, pestrofarebnom alebo sezónnom výbere. Kytice vo vkusných boxoch sú moderným hitom a snúbia v sebe veľkoleposť kvetov so štýlovým balením. Nechajte poslať kvety tým, ktorých milujete, ktorých si vážite alebo ako milú pozornosť niekomu, kto si ju zaslúži. Do 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku.

Darovanie kvetov je nádherný zvyk, ktorý sa z našich životov tak rýchlo nevytratí. Kvetom nikdy nič nepokazíte, kvety náš život len vylepšujú.