ewita

Legínová móda: ako si s ňou poradiť?

Legíny zažívajú v posledných rokoch doslova boom. Sú súčasťou snáď každého dámskeho šatníka a zdá sa, že pestrosť ponúkaných farieb a vzorov je nekonečná. Nudnou klasikou našich ulíc však zostávajú legíny skombinované s dlhším športovým tričkom. Chcete na to tiež ísť rafinovanejšie? Potom máme pre vás pár tipov!

 

Farby a vzory proste letia

Jednofarebné dámske legíny sú síce klasikou, ktorá sa veľmi ľahko kombinuje, ale ak máte v šatníku iba podobné kúsky, prezrádza to tiež niečo o vašej povahe a strachu zo zmeny. Ak chcete dať priestor svojmu odvážnejšiemu ja, stavte na legíny plné farieb a vzorov. Trendy sú napríklad kvety, abstraktné vzory i len „obyčajné“ efektné prelínanie farieb. S jednoduchým topom a nápaditým doplnkom v podobe kabelky alebo napríklad čelenky do vlasov budete neprehliadnuteľná.

af12b4bc46877c53a6a83662d184264b

 

Femme fatale v legínach

Každá žena by v šatníku mala mať „malé čierne“ legíny. Slovíčko malé berte samozrejme s rezervou a prispôsobte nákup svojej skutočnej veľkosti. Čierne dámske legíny nohy nielen vytvarujú, ale tiež im opticky uberú na objeme, čo sa pri občasne presvitajúcom kile navyše určite hodí. Dojem femme fatale najlepšie umocníte v čiernej košeli alebo blúzke (minimálne pod zadok, kvôli presvitaniu) a zodpovedajúcimi šperkmi. Nezabudnite na červený rúž a môžete vyraziť do ulíc. Vyberajte samozrejme najlepšie legíny z lesklého alebo inak „exotického“ materiálu. V bavlnených domácich nohaviciach dojem príliš neurobíte.

 

Kvalita je základ šatníka

Legíny sa vďaka svojmu tvaru dostávajú do kontaktu s naším telom naozaj často. Koža pod nimi sa tak môže ľahko podráždiť. Bolo by ale škoda sa ich vzdať úplne, keď tak krásne zoštíhľujú a predlžujú nohy. Nakupujte radšej legíny z kvalitných materiálov, ktorým nevadí ani časté pranie a sú k vašej koži šetrné a príjemné. Široký výber dámskych legín i ďalšej módy nájdete na stránkach www.daniela-pradlo.sk.