ewita

LEGO Friends a výprava na turné popových hviezd

Blížiace sa vianočné sviatky so sebou neprinášajú iba uvoľnenie a odtiahnutie od rutinných každodenných starostí. Pre mnohých z nás to znamená úplne nové výzvy, veľa práce a v neposlednom rade i boje o tie najlepšie darčeky za najvýhodnejšiu cenu. Vezmite to tentoraz za druhý koniec pomyselného lana a nakupujte v akcii s dostatočným predstihom. Predstavme si dokonalé hračky pre deti od svetoznámeho výrobcu vystupujúceho pod značkou LEGO a na malý moment sa aspoň v našej mysli vráťme do našich detských rokov.

 

Lego Friends na koncertnom turné

Podporte detskú predstavivosť a poskytnite im a ich priateľom koncertný autobus spadajúci do kategórie lego hračiek. V čele stojí hlavná popová hviezda Livi, ktorá disponuje úžasným autobusom v dokonalých farbách. V tomto plne funkčnom voze naša hviezda nájde úplne všetko, čo pre svoj život v hudobnej brandži potřebuje.

Odpočívať môže v obytnej časti alebo sa rozospievať so svojimi kamarátkami v karaoké salóne. Nechýba ani intímny priestor pre čítanie pošty od svojich fanúšikov. Zastavte tento čarovný autobus na akomkoľvek mieste a rozbehnite mega koncert napríklad pod holým nebom. Za teplého počasia môžu dlhoročné kamarátky túto šou sledovať napríklad z lehátok pod slnečníkom.

7eaa76109f6f003dca83897c0f8887e2

Čo Lego autobus ponúka?

Lego autobus ponúka 3 mini figúrky popovej hviezdy Livi a dvoch kamarátok, ktoré jej robia sprievod a asistentky na cestách po vystúpeniach. Autobus disponuje obytnou časťou, relaxačnou zónou, spálňami, kúpeľňou, vírivkou, Dj pultom, slnečníkom a ležadlami. Nechýbajú ani kvety, listy od fanúšikov, kozmetika, nápoje, noviny a kľúče. Ak ešte hľadáte originálny darček s vhodnosťou od 8 do 12 rokov, vyskúšajte svoje deti prekvapiť práve týmto Lego autobusom.

Táto značka je už preverená stálicou niekoľkých generácii pred nami a stále si s ohľadom na obľúbenosť drží popredné pozície na celosvetovom rebríčku predajnosti.