Horúce počasie, na rozdiel od chladnejších teplôt si vyžaduje, aby sme zhodili vrstvy teplého oblečenia a obliekli sa do niečoho ľahkého a sviežeho. Nádherné počasie vytvára uvoľnený postoj, ktorý sa premieta do flexibilných kódexov obliekania, ktoré sa opierajú o komfort a funkčnosť.

Pri vzrastajúcich teplotách je jasné, že vo svetroch, nohaviciach z vlny a v kabátoch sa budeme potiť. Treba ich nahradiť letnými šatami, šortkami, crop topami a tričkami s krátkym rukávom. Dámska obuv prináša na leto tiež rozmanitý výber. Pohodlné tenisky, sandále, balerínky, gladiátorky alebo pastelové lodičky. Ktorým dávate prednosť vy?

 

Leto je čas pre dámy

Leto  je ten správny čas na to, aby ste prelomili vaše najodvážnejšie, najjasnejšie a najnovšie oblečenie. Je to ten správny čas, aby ste si obliekli vašu najjasnejšiu sukňu alebo šaty a nechali vyniknúť vašu opálenú pokožku. Ak sa vo výrazných farbách necítite dobre alebo si myslíte, že vám nepristanú, stavte na neutrálne odtiene, akými je slonovina, šedá farba alebo odtiene vanilkovej. Vyzerajú decentne a sú vhodné aj do kancelárie. Dámske oblečenie s kvetinovým vzorom k letu neodmysliteľne patrí. Vzorov nájdete skutočne veľa od tropických kvetov cez jemné až po jasné a odvážne.

 

Leto v podaní mužov

Pre mladých chlapcov je obliekanie v lete veľmi jednoduché. Stačia im šortky  a tričko s krátkym rukávom . Starší muži alebo muži, ktorí chcú vyzerať elegantne aj v lete, sa na to pozerajú trochu skeptickejšie. Nie je sa však čoho obávať. Niektoré mužské letné kúsky oblečenia možno kombinovať v nekonečných prevedeniach, ktoré zaručujú, že budete vždy vyzerať dobre. Oblečenie pre mužov by malo byť samozrejme pohodlné. Voľte tričká vyrobené zo 100% bavlny. Venujte pozornosť výberu správnej veľkosti. Ak chcete pôsobiť elegantnejšie, zaobstarajte si polo tričko alebo košeľu s krátkym rukávom, ktorá je veľmi všestranná, pretože sa hodí na viacero príležitosti.