Moderné technológie nás každým dňom posúvajú k vytúženým výsledkom až takým tempom, že veľakrát zabúdame na základné hodnoty a potreby nášho ľudského organizmu. Väčšinou sa potom k pradávnym koreňom očíst a fungujúcim praktikám uchyľujeme za päť minút dvanásť. Nájsť dokonalý úkryt pred všadeprítomným stresom je z aktuálneho hľadiska celkom obtiažna úloha.

My vám však prezradíme, že stále existuje šanca ako proti civilizačnému zhonu bojovať a to pokojne z pohodlia domácej atmosféry. Zamerajme sa na tibetský parný kúpeľ, ktorý je vhodný aj pre tých, čo inak do klasickej sauny nemôžu z dôvodu horšej znášanlivosti vyšších teplôt.

 

Výprava do hlbín tibetského parného kúpeľa

Tibetský parný kúpeľ vychádza z dávnych tradícií skúsených Tibeťanov. Ide o relaxačnú procedúru využívajúcu liečivé sily pary a bylinnej aromaterapie. Táto unikátna a storočiami preverená procedúra sa vykonáva v špeciálne upravenom boxe, v ktorom nenameriate viac ako 45 ° C. Práve z týchto dôvodov je táto liečebná metóda vhodná pre všetky typy ľudí aj s kardiovaskulárnymi ťažkosťami.

Nielen, že sa váš organizmus dokonale prehreje, ale tiež sa vám vyčistia nosové dutiny a zbavíte sa chronických zápalov horných dýchacích ciest. Pozrime sa na hlavné pozitívne účinky tejto tibetskej procedúry.

 

Aké sú pozitívne účinky tibetských parných kúpeľov

Tibetské parné kúpele redukujú stres a navracajú telu stratenú životnú silu. Počas niekoľkých týždňov sa z vás stane úplne nový človek. Pravidelné naparovanie dokáže odstrániť aj tie najsilnejšie vrstvy hlienu, vďaka čomu sa stanete odolnejším voči tradičným virózam a prechladnutiu. Parný kúpeľ dokáže pozitívne stimulovať endokrinný systém a zmierňovať bolesti pohybového aparátu. Vo svojej podstate sa jedná o malý liečivý prameň podobný elixíru mladosti. Predĺžte si svoj život a nechajte si tipovať vek o niekoľko priečok nižšie.

Ak vás tibetský parný kúpeľ zaujal, prejdite na internetové stránky predajcu na webovej adrese http://www.sauny-vital.sk/