Vravíte, že ste už vyskúšali všetko a nič z toho ani v najmenšom nezmiernilo vaše zdravotné komplikácie? Hľadáte vhodnú cestu k naplneniu vlastného vnútra pozitívnou a zároveň liečivou energiou. Drevené hmatky sú skvelým pomocníkom, hľadiac nielen na vaše pohodlie, ale rovnako vytvárajú pozitívne naladenú auru okolo vašej osoby. Drevené hmatky pracujú s neviditeľnou a doposiaľ nepodchytenou silou, ktorej účinok pocítite už po niekoľkých dňoch. Pokiaľ máte spirituálnu dušu a veríte v svoje znamenie, určite vyskúšajte liečivý účinok drevených hmatiek, ktoré vás nenechajú na pochybách.

Čo to sú drevené hmatky

Drevené hmatky sú vo svojej podstate malé oblé útvary z najrôznejších drevín, ktoré sú úzko spojené s každým znamením zvlášť. Ku každej objednávke získate aj malý letáčik s liečivými účinkami daných drevených hmatiek. Mocná sila sa skrýva v každom strome, spoločne s unikátnou technológiou pri výrobe hmatiek je tento materiál maximálne účinný.

Podľa odpovedajúceho znamenia tak získate veľmi pôsobivé drevené kamienky, ktoré sa pre vás stanú neobmedzeným nosičom energie a liečivých účinkov. Pokúste sa vniesť do svojho života trochu radosti a uvidíte, že všetko pôjde lepšie.

 

hmatDrevené hmatky a ich použitie

V rozmanitej ponuke drevených hmatiek nájdete „kamene“ z agátu, dubu, buku, brezy, hrabu, hrušky, jablone, jaseňa a mnohých ďalších liečivých drevín. Použitie drevených hmatiek je veľmi jednoduché, stačí sa s nimi každý deň masírovať.

Drevené hmatky sú vďaka svojmu hladkému a guľatému povrchu ideálnym nástrojom na masírovanie rúk a tým podporujú činnosť všetkých vnútorných orgánov. V momente ako začnete používať kusy dva, rozviniete svoju motoriku a efektívne zdokonalíte práci svojho mozgu.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o týchto drevených kamienkoch, navštívte internetovú stránku predajcu na adrese www.knihydobra.cz.