ewita

Luxusné kúsky vo svete tapiet

Trendy sa neustále menia, ale túžba po kvalitných a krásnych veciach zostáva. Objavili sme pre vás najnovšiu ponuku tapiet a poradíme, kam sa obrátiť, ak sú vaším cieľom naozaj luxusné a jedinečné kúsky.

 

Retro na látkovej vlne

Klasické tapety zvyčajne na pohľad pôsobia ako papierové prípadne umelé (fototapety, vinyl). To ale nie je presne ten dojem, ktorý chcete v luxusne zariadenom interiéri vyvolať. Luxusné tapety pre dizajnových fajnšmekrov sú preto k dostaniu v unikátnej úprave zaisťujúcej skutočne jedinečný látkový vzhľad. Toto je dosiahnuté použitím veľmi hutného a kvalitného materiálu v kombinácii so špeciálnou povrchovou úpravou. Steny budú skutočne pôsobiť ako potiahnuté látkou, ale bez nežiaducich vedľajších efektov v podobe komplikovanej údržby a usadzovania prachu. Ľahko tak získate dojem, že sa práve nachádzate na zámku alebo v umeleckej galérii.

V hlavnej úlohe krištáľ

Najnovším trendom vo svete luxusných tapiet sú však také, ktoré akoby práve opustili brány sultánovho paláca z rozprávok tisíc a jednej noci. Tieto luxusné vliesové tapety vo vysoko kvalitnom prevedení sú navyše vysadené drobnými krištáľmi Briolette, vytvárajúcimi najrôznejšie vzory od obyčajných siluet štvorcov až po zložité renesančné, kubistické alebo orientálne vzory. Skvele tak zapadnú kamkoľvek, a dodajú miestnosti žiaduci luxusný vzhľad a šarm.

Tieto nenapodobiteľné tapety kúpite na www.tapety-na-zed.cz v bielom alebo červenom prevedení od špičkových výrobcov z Nemecka s výhodnými cenami pri odbere väčšieho množstva rolí (u niektorých druhov stačí zakúpiť už dve role, postačujúca k tapetovaniu menšej obývacej izby).

Nechajte sa inšpirovať širokou ponukou, v ktorej sa prelínajú najnovšie trendy s klasickými a osvedčenými vzormi. Luxusné tapety sa stanú dokonalým doplnkom vášho interiéru po všetkých stránkach. Už viete, na aké stavíte?