Máte obavy z toho, že aj keď bude tohtoročná zima mierna, tak vaše výdavky za kúrenie budú vysoké? Táto situácia je dosť pravdepodobná a to aj v prípade, že máte úplne zhodné ceny ako vlani. Každý rodinný dom starne a jeho tepelno-izolačné vlastnosti sa tak znižujú. Teplo už nedokáže udržať vo vnútri a bez kvalitných opatrení ho každý rok unikne stále viac. Logicky sa tak výdavky na vykurovanie neustále zvyšujú a to aj v prípade, že ceny energií zostávajú na rovnakej úrovni. A čo potom, keď zima bude naozaj krutá? Premýšľate nad zateplením, ale nechcete urobiť unáhlené rozhodnutie? Aká technológia je najvýhodnejšia?

 

Nemusíte investovať státisíce, aby ste urobili efektívne opatrenia!

Návratnosť investície je jedným z najdôležitejších kritérií pri tepelno-izolačných opatreniach. Možno budete naozaj prekvapení, ale v tejto kategórii nevíťazí ani výmena okien, ani zateplenie fasády. Vynikajúce výsledky  totiž dosahuje zateplenie podlahy na povale, ktoré nám môže ušetriť až tretinu nákladov za vykurovanie domu. Výška investície sa pohybuje v rozsahu niekoľkých stoviek eur, čo je v porovnaní so zateplením fasády alebo výmenou všetkých okien podstatne nižšia suma. Doba návratnosti je teda maximálne na hranici 5 rokov od prvej investície!

 

Systém MAGMARELAX® – špeciálna izolácia na vašej povale

A práve sofistikovaný systém MAGMARELAX® dokáže tepelné úniky eliminovať. Jedná sa o zateplenie pomocou fúkanej minerálnej vaty  vyrobenej z najkvalitnejšej prírodnej suroviny – čadiča alebo i skla. Roztavením horniny a vytiahnutím veľmi tenkých vlákien vzniká vata s veľmi pozoruhodnými vlastnosťami. Prečo je vlastne zateplenie povaly tak účinné? K odpovedi na túto otázku je potrebné sa vrátiť na prvý stupeň základných škôl, konkrétne na hodiby fyziky. Teplo sa chová presne podľa štandardných fyzikálnych zákonov. Teplý vzduch má nižšiu hmotnosť a stúpa hore k stropu. Keď nájde medzierku v strope, rýchlo touto medzerou uniká nenávratne preč. Takto sa môže stratiť až tretina vytvoreného tepla.

 

MAGMARELAX® nie je len obyčajná tepelná izolácia

MAGMARELAX® nedosahuje skvelé  výsledky len v tepelno-izolačnej oblasti. Z hľadiska požiarnej odolnosti má táto minerálna fúkaná izolácia výhodu z podstaty základného výrobného materiálu. Základnými materiálmi sú čadič či kremík a ani jeden z týchto materiálov nie je horľavý. Zateplenie stropu izoláciou MAGMARELAX® sa vykonáva fúkaním zo stroja, ktorý je umiestnený na špeciálnom nákladnom aute, hadicou priamo do podlahy na povale alebo je voľne nafúkaný na podlahu, ak nie je v podlahe iná vhodná dutina. Navyše zníži prenikanie hluku z pôdy do spodných miestností a vytvoria dokonalú protipožiarnu priečku.

A aké sú ďalšie výhody tohto systému MAGMARELAX®? Neviaže vodu a odoláva plesniam i hlodavcom.

 

Ešte stále máte dosť času

Objednajte si ešte teraz nezáväznú schôdzku s obchodným poradcom a zistite, čo môžete urobiť pre váš dom. Stavebná sezóna je už v plnom prúde a kapacity sa rýchlo plnia.

Viac na http://www.magmarelax.sk/akcne-ponuky alebo na telefóne 800 100 533.