ewita

Matrac 90 x 200 cm, rôzne druhy za bezkonkurenčné ceny

Dali ste si do nového roka predsavzatie urobiť niečo pre svoje zdravie? Prečo nie. Skúste napríklad vymeniť starý matrac za nový. Poradíme Vám, kde nájdete najväčší výber zdravotných matracov s rozmermi 90 x 200 cm a navyše za skvelé ceny v pomere ku kvalite.

Spoločnosť Grossmann matrace je český výrobca a predajca nielen zdravotných matracov, ale aj chráničov matracov, anatomických vankúšov, lamelových roštov, spálňového nábytku z masívu a ďalších produktov pre zdravý spánok. A pretože sa jedná priamo o výrobcu, máte záruku nízkych a bezkonkurenčných cien, ktoré nie sú navýšené o sprostredkovateľa. Vybrať si môžete z rôznych druhov matracov, antibakteriálnych, latexových, PUR a sendvičových, matracov zo studenej peny, pružinový či viskoelastický matrac.

 

A ktoré konkrétne matrace si môžete zaobstarať?

Komfortný sedemzónový matrac RELAX MAXI AIR s rozdielnou tuhosťou ložných plôch zabezpečuje možnosť výberu medzi mäkšou a tuhšou stranou matraca. Matrac sa skladá z 14 cm vysokej 7 zónovej komfortnej peny, ktorá má anatomické tvarovanie pre relaxáciu chrbtových svalov a na druhej strane je 10 cm vysoká flexibilná pena so vzduchovými kanálikmi pre optimálne vetranie. Matrac je opatrený poťahom z Aloe Vera.

1

Matrac z pamäťovej peny VISCO MEDEO SILVER je zložený zo 4 cm vrstvy 7 zónovej viscoelastickej peny, 4 cm vrstvy plne flexibilnej studenej peny a 10 cm vrstvy studenej peny s odlišnou tvrdosťou. Vďaka masážnym výčnelkom nedochádza k otlakom obmedzujúcim krvný obeh. Tento matrac má poťah SILVER s časticami striebra.

2

Matrac LAURA HR je zložený zo studených pien a má z každej strany inú tuhosť. Jeho otočením si môžete vybrať tvrdšiu či mäkšiu stranu. Vzduchové kanáliky zaisťujú dokonalé vetranie, vďaka tomu sa zamedzuje usadzovaniu roztočov a plesní. Matrac sa skladá z 8 cm vrstvy studenej peny s tvrdosťou H3 a 8 cm vrstvy studenej peny s tvrdosťou H2. Aj tento matrac je s poťahom z Aloe Vera.

3

Matrac TAMARA PUR je tvorený jadrom z taštičkových pružín. Pružiny sú samostatne zašité v netkanej textílie a individuálne reagujú na nerovnosť tela, tým je zaistené optimálne rozloženie hmotnosti celého tela. Matrac sa skladá zo 4 cm vrstvy 7 zónovej peny, 12 cm vysokým jadrom taštičkových pružín a 3 cm vrstvy flexibilnej PUR peny. Matrac má poťah z Aloe Vera.

Luxusný latexový matrac AIR COMFORT je kombináciou vysoko kvalitnej peny a 100% latexu. Je zložený z 6 cm vysokej 3 zónovej 100% latexovej peny, ktorá je perforovaná pre optimálne vetranie a odvod vlhkosti a z 10 cm vysokej plne flexibilnej peny. Latex je extrémne odolný proti deformáciám a má dlhú životnosť. S matracom  si zaobstaráte aj poťah Silver s nanočasticami striebra.

4

Antialergický matrac SÁRA sa skladá z kombinácie elastickej studenej peny a antialergickej peny SANITIZED zo Švajčiarska zabraňujúcej tvorbe alergénov. Vďaka ergonomickému zónovaniu poskytuje vášmu telu dostatočnú oporu. Matrac je opatrený poťahom z Aloe Vera.

5  6

Spomínané matrace a celý rad ďalších nájdete na stránkach eshope Grossmann matrace alebo navštívte niektorú z predajní a vyberte si ten pravý matrac pre Vás a urobte niečo pre svoje zdravie.