Dali ste si do nového roka predsavzatie urobiť niečo pre svoje zdravie? Prečo nie. Skúste napríklad vymeniť starý matrac za nový. Poradíme Vám, kde nájdete najväčší výber zdravotných matracov s rozmermi 90 x 200 cm a navyše za skvelé ceny v pomere ku kvalite.

Spoločnosť Grossmann matrace je český výrobca a predajca nielen zdravotných matracov, ale aj chráničov matracov, anatomických vankúšov, lamelových roštov, spálňového nábytku z masívu a ďalších produktov pre zdravý spánok. A pretože sa jedná priamo o výrobcu, máte záruku nízkych a bezkonkurenčných cien, ktoré nie sú navýšené o sprostredkovateľa. Vybrať si môžete z rôznych druhov matracov, antibakteriálnych, latexových, PUR a sendvičových, matracov zo studenej peny, pružinový či viskoelastický matrac.

 

A ktoré konkrétne matrace si môžete zaobstarať?

Komfortný sedemzónový matrac RELAX MAXI AIR s rozdielnou tuhosťou ložných plôch zabezpečuje možnosť výberu medzi mäkšou a tuhšou stranou matraca. Matrac sa skladá z 14 cm vysokej 7 zónovej komfortnej peny, ktorá má anatomické tvarovanie pre relaxáciu chrbtových svalov a na druhej strane je 10 cm vysoká flexibilná pena so vzduchovými kanálikmi pre optimálne vetranie. Matrac je opatrený poťahom z Aloe Vera.

1

Matrac z pamäťovej peny VISCO MEDEO SILVER je zložený zo 4 cm vrstvy 7 zónovej viscoelastickej peny, 4 cm vrstvy plne flexibilnej studenej peny a 10 cm vrstvy studenej peny s odlišnou tvrdosťou. Vďaka masážnym výčnelkom nedochádza k otlakom obmedzujúcim krvný obeh. Tento matrac má poťah SILVER s časticami striebra.

2

Matrac LAURA HR je zložený zo studených pien a má z každej strany inú tuhosť. Jeho otočením si môžete vybrať tvrdšiu či mäkšiu stranu. Vzduchové kanáliky zaisťujú dokonalé vetranie, vďaka tomu sa zamedzuje usadzovaniu roztočov a plesní. Matrac sa skladá z 8 cm vrstvy studenej peny s tvrdosťou H3 a 8 cm vrstvy studenej peny s tvrdosťou H2. Aj tento matrac je s poťahom z Aloe Vera.

3

Matrac TAMARA PUR je tvorený jadrom z taštičkových pružín. Pružiny sú samostatne zašité v netkanej textílie a individuálne reagujú na nerovnosť tela, tým je zaistené optimálne rozloženie hmotnosti celého tela. Matrac sa skladá zo 4 cm vrstvy 7 zónovej peny, 12 cm vysokým jadrom taštičkových pružín a 3 cm vrstvy flexibilnej PUR peny. Matrac má poťah z Aloe Vera.

Luxusný latexový matrac AIR COMFORT je kombináciou vysoko kvalitnej peny a 100% latexu. Je zložený z 6 cm vysokej 3 zónovej 100% latexovej peny, ktorá je perforovaná pre optimálne vetranie a odvod vlhkosti a z 10 cm vysokej plne flexibilnej peny. Latex je extrémne odolný proti deformáciám a má dlhú životnosť. S matracom  si zaobstaráte aj poťah Silver s nanočasticami striebra.

4

Antialergický matrac SÁRA sa skladá z kombinácie elastickej studenej peny a antialergickej peny SANITIZED zo Švajčiarska zabraňujúcej tvorbe alergénov. Vďaka ergonomickému zónovaniu poskytuje vášmu telu dostatočnú oporu. Matrac je opatrený poťahom z Aloe Vera.

5  6

Spomínané matrace a celý rad ďalších nájdete na stránkach eshope Grossmann matrace alebo navštívte niektorú z predajní a vyberte si ten pravý matrac pre Vás a urobte niečo pre svoje zdravie.