ewita

Maxana predstavuje nový katalóg plný super vecí!

Maxana predstavuje nový katalóg

Kým sa lístie sfarbí do krásnych jesenných tónov a vietor sa premení z príjemného vánku na ľadový vietor, to si ešte chvíľku počkáme. Ako už ale býva zvykom, Maxana.sk je vždy o niečo napred. Predstavuje nový katalóg FARBY JESENE 2013.

 
Na čo sa môžete tešiť?

V novej kolekcii FARBY JESENE 2013 na vás čakajú krásne šaty, ktoré zdôraznia vašu ženskosť, nechýbajú ani praktické a štýlové sukne, ktoré skvele doplnia košele a blúzky. Rozhodne si musíte prezrieť nádherné modely zafírovej a tyrkysovej farby, pretože práve tyrkys bude v jesennom šatníku hitom číslo jedna! Tyrkysová farba sa úžasne dopĺňa s hnedou a béžovou, tým ľahko vytvoríte príjemnú jesennú kombináciu na denné nosenie do mesta aj do práce, alebo s čiernou a šedou. Novinkou sú potom modely vo víre kociek to hlavne nové kabátiky, šatovky.

 

Super kombinácia a nová inšpirácia
Aj tentoraz nájdete v katalógu FARBY JESENE 2013 veľa módnych doplnkov, ktoré vás ochránia pred chladom jesene. Vyberať môžete napríklad elegantnú pletenú čiapku, v ktorej budete pôsobiť mladistvo, alebo aj šál, s ktorou dáte vášmu kabátu nový vzhľad. V novom katalógu nájdete aj premenu dvoch dcér a matky. Nechajte sa sami prekvapiť

 

Výhodnejší nákup vďaka VIP karte
Navyše pozor zásielkový obchod Maxana odmeňuje svojich verných zákazníkov a vydáva špeciálne VIP karty, vďaka ktorým môžete zo všetkých katalógov nakupovať s 5% zľavou. Navyše každý, kto objedná tovar do 30.9.2013, môže získať zľavovú VIP kartu už pri objednávke za viac ako 100€.

 

 

Využite túto mimoriadnu akciu A NAKUPUJTE LACNEJŠIE.

Objednať si nový katalóg môžete tu www.maxana.sk

Príjemné nakupovanie!