V dnešnej uponáhľanej dobe je veľmi ťažké si vymedziť čas na seba samotného. Striedmy relax a aktívny odpočinok má blahodarné účinky na našu nervovú sústavu. Stačí len niekoľko málo minút denne a náš život sa stane spokojnejší a príjemnejší. Doposiaľ neexistuje nič, čo by predčilo čítanie kníh. Kvalitná kniha sa stáva skvelým priateľom človeka počas pochmúrnych časov, ale aj v dobách, kedy hľadáme plnohodnotnú zábavu plnú fantázie a potuliek dávnymi časmi. Lacné knihy alebo tie drahšie, na tom ani tak moc nezáleží, hlavným znakom kvality je ich obsah. Poďme si spoločne predstaviť historické a detektívne romány známeho spisovateľa V. Vondrušku.

zivot_ve_staletich_16_stoleti-120x120

Knihy Vlastimila Vondrušku

Vlastimil Vondruška je známym historikom, publicistom a predovšetkým spisovateľom, ktorý českú literárnu scénu obohatil o celý rada zaujímavých skvostov. Jeho vášňou sa stali historické detektívne príbehy so silnou zápletkou a nečakaným rozuzlením.

Vlastimil Vondruška predkladá svojim fanúšikom veľmi zaujímavou formou mnohokrát zábavné, väčšinou však nepredvídateľné napínavé knihy, ktoré sú skvelým tipom na jesenný darček nielen pre vašich priateľov, ale napríklad aj pre vás.

Lacné knihy z drahého pera

Vlastimil Vondruška získal za svoju prácu cenu literárneho fondu a mnoho ďalších prestížnych ocenení. Práve z týchto dôvodov nemohol uniknúť pozornosti jednému z najväčších internetových kníhkupectiev Knihydobra, ktoré ho ponúka vo svojom repertoári za veľmi prijateľnú cenu.

Nakupujte knihy tam, kde knihy milujú a s láskou aj predávajú. Všetky knihy sú skladom a pripravené k okamžitému odberu. Stovky zaujímavých titulov od ešte zaujímavejších autorov čaká na vaše objavenie. Vydajte sa s pánom Vondruškom po stopách histórie ešte dnes.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o zaujímavých knihách, navštívte internetovú stránku predajcu na adrese http://www.knihydobra.cz/.