ewita

MISSHA predstavuje špeciálne očné krémy s intenzívnymi účinkami proti starnutiu!

MISSHA predstavuje špeciálne očné krémy s intenzívnymi účinkami proti starnutiu!

Ak aj vy máte problémy s tým, že okolie vašich očí je povädnuté a objavujú sa prvé nevzhľadné vrásky, začnite konať! S očným okolím vám môžu pomôcť práve očné krémy kozmetickej značky MISSHA, ktoré prinášajú super účinky viditeľné už po niekoľkých dňoch!

Prečo kozmetika MISSHA?
MISSHA je pomerne mladou značkou, čo ju ale nijako nepoškodzuje, práve naopak. MISSHA to je juhokórejská kozmetika, ktorá je unikátna zložením svojich výrobkov. K ich výrobe sú používané najmodernejšie metódy a súčasne sú ctené receptúry starých majstrov. Kozmetika MISSHA je len z prírodných surovín a všetky chemické a syntetické zložky i konzervanty sú použité iba v minimálnom množstve! Kozmetické prípravky tejto značky obsahujú celý rad účinných látok a výťažkov. Sú to napríklad ovocné kyseliny, drevené uhlie, extrakty zo sladkovodných aj morských rastlín, žen-šen či najrôznejšie prírodné oleje.

 

Očné krémy s maximálnym účinkom!
Medzi top produkty patria práve špeciálne očné krémy, ktoré prináša rýchly účinok. Prosím, zoznámte sa …

 

Očný krém s intenzívnymi účinkami proti starnutiu MISSHA Skin Neuro Age Total Perfection Eye CreamOkrem účinkov proti starnutiu, má tento očný krém aj výrazný vyhladzujúci a rozjasňujúci efekt. Je v ňom využitá jedna najefektívnejších technológií Near SKIN a jeho účinky zvyšujú aj obsiahnuté neuropeptidy, vďaka ktorým krém viditeľne posilňuje pokožku očného okolia. Krém tiež pôsobí proti vysychaniu a strate pružnosti.Zvlhčujúci liftingový očný krém MISSHA Super Aqua Lifting Eye CreamPre výrobu tohto očného krému boli použité látky na vodnej báze, obohatené nutričnými elementy a pre pokožku nevyhnutnými minerálmi. Krém okrem iného obsahuje aj fytokolagen a ARGIRELIN – zložky, ktoré dodávajú hydratáciu a vyživujúce látky citlivej pokožke okolo očí. Pleť v očnom okolí je po aplikácii tohto krému elastická a krásne hebká na dotyk. Krém tiež účinne hydratuje a pomáha odďaľovať starnutia.

Tieto očné krémy a ďalšie produkty nájdete v ponuke na www.missha.cz