Počas noci naše celé telo regeneruje – načerpáva silu na ďalší deň. Nie inak je tomu aj s pokožkou. Práve to je základom nočnej starostlivosti. Ešte pred spaním môžete pokožku pripraviť a zefektívniť tak jej regeneráciu. Vďaka špeciálnym krémom môžete cez noc zdokonaľovať vašu pleť a nebude to pre vás žiada námaha. Čo všetko je možné mať?

 

Missha ponúka vysokú účinnosť
Účinné prípravky pre nočnú starostlivosť prináša kórejská kozmetika Missha. Jej prípravky sú výnimočné svojím zložením i procesom výroby. Každý totiž prechádza zložitým procesom výroby aj kontroly, zloženie produktov tvoria výhradne prírodné látky, ktoré sú zárukou vysokej – v mnohých prípadoch až 100% účinnosti. Veľkým dôkazom sú práve prípravky pre nočnú starostlivosť …

 

Mnoho účinkov v jednom balení
Revolúciu prináša regeneračné nočné pleťové mlieko na tvár Time Revolution Night Repair Lotion – prináša hneď niekoľko super účinkov. Toto mlieko vypína kontúry tváre, vyrovnáva tón, tlmí príznaky staroby, posilňuje obranné funkcie pokožky, účinne hydratuje a súčasne pokožku vyživuje. To všetko je možné vďaka jeho špeciálnemu obsahu, ktorý tvorí extrakt africkej rastliny Sapodilla – elastan a Phycojuvenine – extrakt atlantických vodných rastlín.

 

 

S ochrannou bariérou
Do nočnej starostlivosti patrí aj unikátny nočný krém – Time Revolution Night Repair Perfect Master Cream. Tento krém nielenže vypína pokožku a eliminuje tak vrásky, tak tiež obnovuje funkcie samoregulácie pokožky a súčasne posilňuje jej obranyschopnosť proti negatívnym vplyvom životného prostredia. Na pokožke vytvára obrannú bariéru, ktorá zabraňuje strate aktívnych komponentov a robí pokožku hladkú na dotyk.

 

 

Zatočte s vráskami okamžite

Práve o to sa postará vysokokoncentrované sérum proti vráskam. MISSHA Time Revolution Night Repair New Science Activator Ampoule vás zbaví vrtkých prejavom starnutia a aj hlbokých vrások. Vďaka zloženiu tohto séra obnovíte prirodzenú ochranu buniek pokožky, zlepšíte jej vzhľad a dodáte jej dostatočnú hydratáciu. Stačí len naniesť malé množstvo a uvidíte jeho okamžitý účinok.

 

Tieto a ďalšie prípravky pre nočnú starostlivosť nájdete na www.missha.sk