Pre svojho vedúceho som zháňal kvalitnú firmu, ktorá zaistí službu umývanie okien Nitra na jeho dome. Pretože je sám časovo vyťažený, výber firmy nechal na mojom rozhodnutí. Prehľadával som teda internet so všetkými dostupnými firmami, ktoré tento servis vykonáva a našiel som ich hneď niekoľko.

V upratovacích firmách sa, úprimne, nevyznám, takže som chvíľu hľadal a porovnával jednotlivé firmy, aby som našiel nejakú, ktorá bude zodpovedať zadaným kritériám môjho vedúceho.

Výber firmy bol pre mňa ako pre laika v odbore upratovania celkom náročný, pretože som netušil, aké možnosti firmy majú a akým spôsobom pracujú. Po porovnaní niekoľkých aspektov som sa rozhodol nájsť aj nejaké hodnotenia, ktoré by mi lepšie pomohli vo výbere.

Každá firma na internete má už v dnešnej dobe recenzie od svojich zákazníkov, ktoré pre mňa boli kľúčové. Prvým dôležitým bodom bola spoľahlivosť firmy, čo firma A SERVIS LIPKA, výškové práce, umývanie okien Nitra,  podľa komentárov spĺňala, ďalej kvalita prevedenia, rýchlosť a dobrá práca zamestnancov.

Aj v týchto bodoch firma A SERVIS LIPKA medzi ostatnými firmami obstála, takže som sa rozhodol objednať práve ich služby. Práca – umývanie okien, prebehla celá úplne v poriadku a môj vedúci si ju veľmi chválil, čo ma samého potešilo.

Preto firmu A SERVIS LIPKA môžem odporučiť aj ostatným, ktorí hľadajú rýchle, kvalitné a profesionálne služby.

Umývanie okien vo výškach, nano impregnácia skiel. Výškové práce, umývanie okien Nitra

S firmou A SERVIS LIPKA, umývanie okien, práce vo výške Nitra, mám už dvojročnú skúsenosť. Prvýkrát som sa s nimi stretla pri generálnom upratovaní, ktoré som zabezpečovala pre firmu pre ktorú pracujem.

Ich práca bola veľmi dobrá, kvalitne vykonaná a zamestnanci veľmi starostliví. Z tohto dôvodu som firmu oslovila aj so zákazkou na umývanie okien v Nitre. Jednalo sa o rovnakú budovu ako tú, v ktorej vykonávali upratovanie. Pre túto prácu som si ich vybrala z niekoľkých dôvodov, a to, že boli rýchli, upratovanie vykonali starostlivo a že boli zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA veľmi slušní.

37_2_umyvanie_okien_nitra

Prácu vykonali profesionálne, čo sme od firmy, ktorú na túto službu zavoláme, požadovali. O firme som si už skôr zisťovala informácie, ktoré ma len ubezpečili v tom, že  s firmou budeme spokojní. Práce vykonávali dobre, preto som nemala strach, že by niečo nezvládli. Naopak, zamestnanci našej firmy boli prekvapení, že po svojej práci krásne upratali a nenechali nikde žiadny neporiadok.

Firma ponúkala aj službu impregnácie sklenených plôch, ktorá je vhodná pre budovy s viac oknami na horšie dostupných miestach. Naša firma má niekoľko podlaží, takže cena za umývanie toľkých okien za pomoci horolezeckej techniky sa práce už niekde inde. Preto sme s vedením prijali ponuku na nano impregnáciu okien, ktorá nám má zabezpečiť dlhodobú účinnosť bez nutnosti pravidelného umývania okien.

Táto služba nám bola firmou A SERVIS ponúknutá, aby sme sami ušetrili, čo považujeme za veľmi solídne rokovanie. Firmu odporúčame aj ďalším, ktorí chcú kvalitné služby a príjemný prístup.