ewita

Na nákupe nových plaviek môžete výrazne ušetriť!

Slnko našťastie ukazuje svoju silu a dúfajme, že to tak vydrží celé leto. Ak sa chystáte na dovolenku, alebo si rada užívate kúpanie každý deň v bazéne, na plavárni alebo napríklad pri rybníku, potom vám iste záleží na tom, v čom sa ukazujete. Že ešte nemáte nové plavky? Nevadí, skôr naopak. Super plavky totiž teraz môžete kúpiť za bezva ceny.

 

rajpradlaMarko a jej úchvatné modely
Pri výbere plaviek rozhodne musíte staviť na kvalitu. V prípade kvalitných plaviek ale nutne neplatí, že za dobrú kvalitu si musíte draho priplatiť. Na slovenský trh totiž prichádza značka Marko, ktorá ponúka plavky vysokej kvality v rozličných dizajnoch. Plavky od Marko sú vyrobené z talianskej tkaniny Carvico Nessuti. Vďaka nej sú rýchloschnúce a sú veľmi odolné proti slnečnému žiareniu a dokonca aj proti pôsobeniu chlóru a patrí k tomu najlepšiemu, čo je možné mať.
 

 

Bodky, romantické vzory a nápaditosť
Dámske plavky Marko je možné mať v mnohých rozličných dizajnoch. Super trendy sú napríklad plavky Marko Kaitlyn, ktoré strihom pripomínajú štýl slávnej Marilyn Monroe. Podprsenka má vzor bielych bodiek na hnedom podklade a spodný diel zdobia prúžky. Práve kombinácia prúžkov a bodiek je hitom tohtoročného leta. Ako morská panna budete vyzerať v plavkách Marko Virginia, ktoré majú zvodne zelenú farbu a ich vrchný diel je zdobený romantickými kvetinami. V ponuke je samozrejme aj mnoho ďalších skvostných modelov.

rajpradla2
Nevypláca sa čakať
Plavky značky Marko nájdete v ponuke internetového obchodu rajpradla.cz. S nákupom neradno otáľať. Na vybrané modely sú totiž teraz poskytované zľavy, ktoré sa už opakovať nebudú. V ponuke obchodu nájdete aj luxusnú spodnú bielizeň, pánske spodné prádlo alebo aj módne oblečenie a doplnky.

Viac na www.rajpradla.cz