Väčšina ľudí je presvedčených, že hamburger patrí medzi americké národné jedlo. To však nie je pravda. Korene receptu na pravý  poriadny hamburger siahajú do Európy, pričom v Amerike ho len vylepšili a zdokonalili. Tento proces trval naozaj veľmi dlho, ba niekoľko rokov. Najskôr sa vkladalo mäso medzi chlieb, no až neskôr ľudia vytvorili mäsovú placku, ktorú spolu so zeleninou a dresingom vložili medzi dva plátky chrumkavej žemle. Hamburger patrí dnes už medzi najobľúbenejšie jedlo na celom svete, keďže je veľmi jednoduché a predovšetkým rýchle na prípravu.

Čerstvé mäso, chrumkavé žemle a výborná chuť

Typické mäso, ktoré sa využíva pri príprave hamburgeru je hovädzie. Plátok čerstvej hovädzinky sa opečie, samozrejme aj dochutí a vloží do žemle medzi čerstvú zeleninku. To je vlastne len základ každého hamburgeru, no pokojne si môžete dopriať i niečo navyše. burger Bratislava rozvoz – King of Pizza, patrí medzi prvotriednu donáškovú službu jedla. Široká ponuka jedál ako sú hamburgery, wrapy, pizze či šaláty vás presvedčia, že lepšie ste si už vybrať ani nemohli. Prioritou donáškovej služby King of Pizza sú kvalitné suroviny, a to predovšetkým mäso, ktoré musí byť vždy čerstvé! Samozrejme, že vysoký dôraz kladieme i na zeleninu, ktorá musí byť tiež čerstvá, ale i žemle. Ponuka hamburgerov je skutočne pestrá.

06.burger-rozvoz

Vybrať si môžete hovädzí či kurací burger, s plátkom syra či volským okom. Výber závisí teda len a len na vás! Medzi naše prednosti patrí nielen kvalita surovín, ale aj rýchla donáška od uskutočnenia samotnej objednávky. Znamená to, že pokiaľ klientovi povieme, že dovoz jedla stihneme do 40 minút, my spravíme všetko pre to, aby sme náš sľub dodržali a jedlo naozaj pripravili čo najrýchlejšie. Vieme, že dlhé vyčakávanie na jedlo je veľmi otravné a nepríjemné, a preto sa tomu snažíme vyhnúť. Medzi ďalšie výhody bratislavskej donášky King of Pizza patrí i priateľský personál, výhodné ceny i spokojní klienti, ktorých stále pribúda.

Burgre si zamilujete už po prvom zahryznutí

Lokality, kde vám vaše jedlo privezieme zdarma sú Vajnory, Rača, Vinohrady, Nové Mesto, Ružinov, Trnávka, Chorvátsky Grob, Čierna Voda, Ivanka pri Dunaji, ale i letisko. Pokiaľ sa však nenachádzate v jednej z týchto lokalít, pre nás to nebude žiadny problém! Jedlo vám privezieme i do inej lokality, a to bez akýchkoľvek problémov! Zabudnite na dlhé čakanie donášky, nekvalitné suroviny či neochotný personál. Dajte šancu najlepším burgrom v Bratislave, ktoré vás svojou chuťou očaria už po prvom zahryznutí! Jedlo pre vás chystáme s láskou a snažíme sa vyhovieť požiadavkám zákazníkov. Je pre nás dôležité, aby boli naši klienti spokojní a ostali nám navždy verní.