Máte doma dve alebo viac detí, ktoré dorástli do veku, kedy potrebujú novú detský izbičku, ktorú by mohli spoločne obývať? Nemáte miesto v byte tak, aby mohli mať každý svoju miestnosť, ale radi by ste im zariadili priestor hoci spoločný, tak praktický? Dobrou voľbou pre nich je bezpochyby poschodová posteľ, ktorá ušetrí miesto a okrem samotných postelí ponúka tiež niečo navyše. Aké poschodové postele sú v súčasnej dobe na trhu, to si dnes povieme.

Ak hľadáte nejaké riešenie poschodovej postele pre vaše ratolesti, ktoré bude netradičné a originálne, potom nesmiete prehliadnuť ponuku na špecializovanom e-shope Nábytok Aldo. Nájdete tu najväčšiu ponuku poschodových postelí pre dve i tri deti od renomovaných a kvalitných výrobcov z Francúzska, Dánska a Belgicka. Jednotlivé kolekcie výrobcov vám ukážeme a rozhodne je z čoho vyberať. Výhodou je, že ponúka okrem miest na spanie, aj rad praktických a hracích prvkov, ktoré oceníte nielen vy, ale hlavne deti. A navyše vás prekvapí, čo všetko môžete mať aj v malom interiéri detskej izby. Multifunkčnosť tohto nábytku je veľkou devízou.

 

Detské poschodové postele francúzskeho výrobcu

Ak sa pozrieme na detské postele od francúzskeho výrobcu, potom sú zamerané najmä na maximálne využitie úložného priestoru, ktorého je naozaj dostatok. Ak je vaša detská izba naozaj malá, odporúčame obstaranie poschodovej postele práve od tohto výrobcu. Veľmi podarený je model STIM, kde je súčasťou poschodovej postele šatníková skriňa i otvorené police umiestnené za šatníkovou skriňou a pri dolnom lôžku polica na lampičku a knižky v podobe nočného stolíka. Ďalším je model BIBOP, ktorý má úložný priestor pod schodmi a odkladacia polica na knižky či hračky je súčasťou oboch postelí. Navyše, môžete kúpiť aj prevedenie pre tri deti s prístelkou. Ak nepotrebujete miesto na spanie pre tretie dieťa, stačí len neukladať do šuplíka matrac a máte klasický úložný priestor. Vďaka dizajnu sa tieto postele dlhodobo držia v čele predajnosti.

Spomínané poschodové postele aj ďalšie modely francúzskeho výrobcu sú vyrobené z laminátovej dosky s hrúbkou od 18 do 25 mm. Hrúbka laminátu prispieva ku kvalite poschodových postelí.

1Poschodová posteľ Stim so šatníkovou skriňou, cena: 382,78 EUR

 

BIBOP2Poschodová posteľ Bibop až pre tri deti, cena: 457,73 EUR

 

Detské poschodové postele belgického výrobcu

Ďalej sa pozrime na kolekciu postelí belgického výrobcu, ktorý zvolil ako kľúčový materiál borovicové drevo, nie laminát. Masívne drevo ponúka iné kvality aj dizajn. Do detskej izby sa jedná o materiál, ktorý je pre deti najlepší. Masív je ekologický, zdravotne nezávadný, trvanlivý a pevný. Tento výrobca ponúka povedzme klasické poschodové postele, niektoré modely však majú aj úložné priestory, šuplík pod posteľou alebo prístelku.

Vybrali sme model PINO, ktorý predstavuje klasický dizajn, ale veľmi obľúbený. Materiál dreva borovice je vďaka transparentnému laku zachovaný vrátane odtieňa a štruktúry. Vybrať si môžete aj prevedenie o niečo modernejšie, tzv. rohové, kde bol zvolený vodou riediteľný biely náter, pretože biela farba je v súčasnej dobe veľmi trendy. Tieto poschodové postele sú ideálne pre tých z vás, čo dávajú prednosť prírodným materiálom, ekologickým a kvalitným riešením, akým postele z masívu rozhodne sú.

3Poschodová posteľ Pino v prírodnom odtieni – klasické prevedenie, cena: 324,23 EUR

4Poschodová posteľ Pino v bielom odtieni – rohové prevedenie, cena: 491,26 EUR

 

Detské poschodové postele dánskeho výrobcu

V prípade, že si predstavujete priestor na spanie, ktorý bude oveľa viac detský, potom vás iste nadchnú poschodové postele z masívu dánskeho výrobcu. Jedná sa o jedinečnú a nádhernú kolekciu nábytku, ku ktorému možno dokúpiť úžasné veselé dekorácie s detskou tematikou. Nepreberné množstvo dekorácií dodáva posteliam ten správny šmrnc a originalitu. Takáto detská izba sa v žiadnom prípade neopozerá a vaše deti sa v nej budú cítiť úplne báječne.

Poschodové postele sú vyrobené z dreva borovice a sú namorené do snehovo bieleho odtieňa. Dizajn je vždy veľmi podobný, rôznorodé sú potom už spomínané dekorácie, ktoré možno ľubovoľne vybrať. Inšpiráciou boli kovboji, indiánky, piloti, princezné, princovia či rozkvitnutá lúka alebo tajuplný vesmír. Kolekcia dánskeho výrobcu ponúka úplne nový spôsob zariaďovania interiérov detských izieb. Vyberať možno poschodové postele pre dievčatá aj poschodové postele pre chlapcov, ktoré vás zaručene oslovia.

5Poschodová posteľ z kolekcie  Butterfly, cena: 356,47 EUR

 

6Poschodová posteľ z kolekcie Aeroplane, cena: 356,42 EUR

 

Ktorá z postelí oslovila vás? Pre viac inšpirácie odporúčame navštíviť internetové stránky www.nabytok-aldo.sk, kde nájdete širokú ponuku pekných dizajnov. Pre všetky poschodové postele je spoločná vysoká kvalita a doprava zadarmo po celej republike až k vám domov.