ewita

Nebojte sa tapetovať a nadchnite sa pre modernizáciu izieb

Zložité stavebné úpravy plné prašnosti a zvýšenej hlučnosti? Pochodujúci robotníci s neistým termínom dokončenia? Tiež sa bojíte rekonštruovať, pretože nedokážete presne odhadnúť, koľko budete potrebovať uvoľniť finančných prostriedkov? Ak ste si na vyššie uvedené otázky odpovedali v pozitívnom duchu, určite sa nechajte inšpirovať aktuálne veľmi populárnymi tapetami. Áno, tapety na stenu ešte nepovedali svoje posledné slovo. Nové tisícročie im pripravilo nečakaný reštart v podobe moderných dekorov, jednoduchej montáži a cenovej dostupnosti. Z aktuálneho hľadiska sú najobľúbenejšie vliesové tapety, ktoré prinášajú celý rad nesporných výhod.

Vliesové tapety do moderných izieb

Pri hľadaní moderného bytového doplnku mnohokrát zabúdame, že tie najlepšie možnosti ležia priamo na dosah ruky. Vliesové tapety sú populárne pre svoj nadštandardný vzhľad, ktorý ukojí potreby aj tej najnáročnejšej klientely.

Vliesové tapety sa vyznačujú predovšetkým jednoduchosťou samotného lepenia. Celý proces máte behom pár hodín dokončený, a to úplne bez akejkoľvek pomoci. Prácu zvládne aj stredne zdatný domáci majster, takže vám nič nebráni v objednaní svojej vliesovej tapety. Vyskúšajte aj vy, prečo je po celom svete natoľko populárna.

Tapety ako dekorácia k navýšeniu dizajnu

Tapety na stenu patria do oblasti štýlovej dekorácie. Ešte pred niekoľkými desiatkami rokov boli tapety štandardnou výbavou všetkých domácností. Následne upadli do zabudnutia a v poslednom čase prežili svoje znovuzrodenie. Na trh sa uviedli ako očarujúce bytové doplnky s bez počtom motívov.

tapeta2Vliesové tapety je možné lepiť takmer na akýkoľvek povrch či materiál. Dokonale držia na sadrokartóne, umakarte, omietke alebo drevotrieskovej doske. Dlhú životnosť tapety zaistíte už pri samotnom lepení. Stačí použiť kvalitné lepidlo a penetráciu. Tapety sa opätovne dostávajú na popredné pozície pomyselného rebríčka obľúbenosti, buďte pri tom spoločne s nimi a nahliadnite k predajcovi na internetovej adrese http://fototapeta.cz/.