ewita

Nedajte šancu manipulátorom!

Spočiatku to nevidíte a nemáte problém podľahnúť ich čaru, úsmevom a neustálej pozornosti. Dokážu byť veľmi podmaniví, vedia si vás získať a omotať okolo prsta. Že nie? Ale áno, nefandite si, že vždy odoláte a viete si zachovať chladnú hlavu. Niektorí chlapi si nás proste nenápadne získajú…ale nie tým správnym spôsobom. Manipulujú s nami a využívajú nás.

Pribeh menom Filip

Žije ich medzi nami mnoho…ale niekedy je príliš neskoro, kým zistíme, čo sú vlastne zač. Tak ako Filip v novej knihe Príbeh menom Filip. Manipulátor, ktorý opantá vysokoškoláčku Simonu a tá ani netuší, ako jej ich vzťah mení život.

Keď si k Simone jedného dňa prisadne neznámy muž, naozaj jej to zmení život. Je mladá, krásna, na tvári nosí úsmev a okolo seba má ľudí, ktorí ju ľúbia takú, aká je.
Oni áno.
Ako sa ukáže, on nie. Stále nachádza čosi, čo by v jej živote menil… a zároveň ju zahŕňa luxusnými pozornosťami, na aké nebolo skromné dievča zvyknuté.

„Tento príbeh bol úplne z inej planéty. Z tej jeho. Tento príbeh bol o ňom. O jeho komplikovanej a najkomplikovanejšej povahe pod slnkom, o jeho egoizme, narcizme a sebeckosti,“ rozpráva Simona. No v tej chvíli to ani netušila, pretože verila v dobro, lásku, vzájomné sympatie. Príbeh menom Filip rozpráva o mnohých dievčatách – dokážu sa však vyslobodiť a dostať z bludného kruhu? A podarí sa Simone vyslobodiť z Filipových pazúrov, keď vlastné telo aj srdce vravia nie?

Prečítajte si príbeh plný drsnej manipulácie aj erotiky o tom, ako sa z bezstarostného života môže stať peklo. Je čas, kedy polobohovia strácajú nad nami moc. To je vtedy, keď ich definitívne opustíme…