Slušivé erotické prádlo alebo dobre sediace plavky by mali byť základom šatníka každej ženy. Ani najkrajšia blúzka totiž nezakryje nedostatky spojené s ovisnutými prsiami a ani tá najelegantnejšia sukňa neschová zárezy od zle vybraných nohavičiek. Pesimisti tvrdia, že spodná bielizeň sa na internete nakupovať nedá a namiesto toho posielajú ženy do kamenných predajní, kde sú ale ceny tovarov často dvojnásobné.

Internetový e-shop Raj prádla sa ale rozhodol tieto zavedené názory zmeniť. Okrem širokého výberu slušivých podprseniek, nohavičiek, plaviek alebo nočných košieľok, ušitých z kvalitných látok a podľa tých najlepších strihov, ponúka aj revolúciu v oblasti nakupovania. Tovar dostanete hneď, ale zaplatíte len to, čo sa vám skutočne páči a to ostatné bez sankcií vrátite. Viac informácií nájdete v záložke Balík bez peňazí TWISTO.

 

Všetko pre vašu spálňu …

Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlné každodenné nosenie aj intímne chvíle vo dvojici. Ponuka podprseniek je veľmi široká. Prehľadne odráža najpoužívanejšie systémy číslovania podprseniek. Nájdete tu modely od veľkosti A až po M. Napríklad podprsenka Krisline Brillant pre majiteľky s väčším poprsím ponúka 132 rôznych variantov veľkosti. Myslia na malé obvody i ženy so svalnatým hrudníkom. Neviete, ktorá veľkosť podľa tabuliek sadne zrovna vám? Objednajte si ich niekoľko a doma si všetko v pokoji vyskúšajte. Nesediace modely jednoducho vrátite (samozrejme nepoškodené a s originálnymi visačkami). Spoľahnúť sa môžete aj na bohatý výber spodných nohavičiek, košieľok ale aj podväzkov alebo korzetov.

Výstřižek

… aj nerušené chvíle na pláži

Na pláži žiadne nedostatky pod oblečenie neschováte, o to dôležitejšie je vybrať krásny a dobre sediaci model. Kolekcia plavky pre ženy vychádza z najnovších trendov (tento rok sú obľúbené jednoduché farebné plochy a jemné kvetinové motívy) aj dlhodobo obľúbených vzorov. Nechýba ani možnosť skombinovať si plavky presne podľa seba a kúpy rôzneho horného a spodného dielu. A k dispozícii sú samozrejme aj pánske a detské plavky spolu so slušivým plážovým oblečením.