Leto je plné farieb a prineste farby aj dovnútra svojho domova a vybláznite sa s nimi. Premeňte svoj domov na pestrofarebné útočisko, ktoré vás nielen správne naladí, naplní energiou, ale vyčarí na tvári úsmev aj vašim priateľom. Uvoľnite sa, spravte si zo svojho útočiska dúhu a privítajte tak leto, ako sa patrí.

 

Kľúčom je bezstarostnosť

Voľte nábytok zemitých farieb, ktorý poľahky zladíte k hocakým dekoráciám. Keď vás farebnosť vášho domova prejde, nebudete musieť meniť stále kúsky.

Staviť môžete na kvetované vzory, zaujímavé deky, tapety či obrazy, ktoré oživia váš interiér. Vyhnite sa nude a fádnosti. Vymaľujte steny šialenou žltou, výraznou ružovou či sýto zelenou a zobuďte svoju bezstarostnosť.

 

Rustikálny nábytok a farebné prvky

Zlaďte nábytok v spálni v rustikálnom štýle a doplňte ho farebnými dekoráciami. Skúste rustikálnu manželskú posteľ z masívu bielej, staroružovej či zemitej farby a oživte ju rôznofarebnými vankúšmi. Pre milovníkov romantiky je skvelou voľbou vysoko kvalitná posteľ prepracovaná do najmenšieho detailu. Čalúnenie staroružovej farby dodá spálni život a kvalitný buk, z ktorého je vyrobená, vás prepojí z prírodou. Komoda z borovice staromódneho štýlu vám zapadne do spálne a poslúži ako úložný priestor navyše. Na jej hladký povrch môžete postaviť vázu módnej sýtej farby, ktorá izbe dodá na výraznosti.

Vintage štýl prichádza do módy

Rustikálny nábytok môže dominovať aj vašej obývacej miestnosti. Bohémovia, ktorí obľubujú gýč a pestrosť môžu zo svojho domova spraviť festival farieb a vzorov, ktorý v kombinácii so staromódnym nábytkom všetkým návštevníkom určite vyrazí dych.

Všakovaké vankúše ladené do určitého spektra farieb, rastliny, zaujímavé sošky a duchovné dekorácie pôsobia optimisticky a lákajú vás, aby ste ich brali do ruky a obdivovali ich.

Postavte do obývačky rustikálnu presklenú vitrínu z masívu, ktorá v dome nielen vytvorí tú správnu atmosféru, ale poskytne vám dostatok priestoru na porcelánové kúsky, predmety z dovoleniek či rozsiahlu knižnú zbierku.

Vitrínu môžete postaviť aj na miesto kuchynskej linky. Poskytne vám dostatok priestoru pre všetok jedálenský servis, riad a ďalšie kuchynské potreby, vysoko kvalitné borovicové drevo je navyše odolné voči prírodným vplyvom a ako bonus ušetríte aj svoju peňaženku.

 

Vybláznite sa na stenách

Aj steny si môžete pomaľovať všakovakými obrázkami a vzormi. Ak sa rozhodnete pre divokú farbu, dolaďte k nej dekorácie tak, aby sa s ňou neprebíjali a váš domov tak nepôsobil neprirodzene či strojene. Jemnejšie odtiene vám zas dajú voľnú ruku v zariaďovaní a vy sa tak budete môcť vyšantiť na kúskoch, ktorými byt či dom zaplníte.