ewita

Nová kolekcia blúzok na Modestia.cz

Blúzky a tričká patria k tým kusom oblečenia, ktorých nemajú ženy v skrini nikdy dosť. Preto vo firme MODESTIA s.r.o. pripravili kolekciu hneď siedmich nových a zaujímavých kúskov, inšpirovaných tentoraz orientálnymi vzormi.

Elegantné blúzky do spoločnosti aj blúzky a tričká pre bežné nosenie, to všetko a ešte oveľa viac nájdete v e-shope Modestia.cz, ktorý predáva výhradne kvalitnú českú módu určenú pre plnoštíhle ženy, ktoré majú so svojím obliekaním často problémy. Strihy sú voľné aj prehnuté a nie je problém zakúpiť aj predĺžené dĺžky. Širokú ponuku oblečenia využijú aj tehotné ženy a mamičky po pôrode, ktoré ešte nestačili dostať späť svoje stratené krivky. Vďaka kolekciám plným farieb a nápaditých strihov zažiarite úplne kdekoľvek.

Orientálna inšpirácia aj vo vašom šatníku

Orientálne vzory inšpirované svetom maharadžov alebo brušných tanečníc sú v posledných rokoch vo svete módy veľmi obľúbené – stačí sa pozrieť na prehliadkové móla známych návrhárov. Blúzky a tričká od firmy MODESTIA s.r.o. nie sú výnimkou.

Príkladom môže byť napríklad modrá blúzka posiata štylizovanými kašmírskymi slzičkami a drobnými bielymi kvietkami. Slzy znamenajú šťastie a tie kašmírske obzvlášť. Červená blúzka s trojštvrťovým rukávom a zložitými bielo-striebornými vzormi, zas pripomína cisársku Čínu. Vedeli ste, že túto farebnú kombináciu mohli nosiť len príslušníci rodiny Syna nebies? A vy si ju môžete bez obáv dopriať napríklad hneď. Blúzka je voľnejšieho strihu so spodným lemom a výstrihom upraveným do gumičky.

Vyžívate sa vo výrazne farebných nohaviciach, takže by ste vo svojom šatníku uvítali skôr nejaký jednofarebný zvršok? Potom vás určite zaujme červená jednofarebná blúzka s 3/4 rukávmi. Ale nie je len tak obyčajná. Každého pozorovateľa zaujme na prvý pohľad okrem žiarivo farebnej plochy aj atypicky riešený slzičkový výstrih.

Ak sa vám nejaký model zapáčil, potom s jeho kúpou určite neváhajte. Kolekcie od MODESTIA s.r.o. sú limitované a veľmi často sa obmieňajú. Široká ponuka veľkostí preto u žiadneho modelu nevydrží príliš dlho.