Ak sa pravidelne líčite a staráte o svoju pleť, potom iste dobre viete, aké dôležité je, používať kvalitné prípravky a líčidlá. Ak nie je kvalita u nich, nemôže byť kvalitné ani výsledné nalíčenie. V kozmetickom svete sa už dlhý rad rokov drží na popredných rebríčkoch popularity kozmetika značky ARTDECO. My vieme prečo! Spoznajte spolu s nami výnimočnosť tejto kozmetickej značky.

Vizážisti ju milujú
Kozmetika ARTDECO patrí k najobľúbenejším značkám predovšetkým medzi špičkovými vizážistu a to je ten najlepší dôkaz, ktorý kvalitu kozmetiky ARTDECO potvrdzuje. Našťastie sa ale nejedná len o značku určenú pre vizážistov a ich modelky. Kozmetika ARTDECO je tu pre každú ženu, ktorá túži po dokonalom nalíčení a chce svojej pleti poskytnúť prvotriednu starostlivosť.

artŠpičkové prípravky za škandalózne nízke ceny
Značka ARTDECO vznikla v Nemecku v roku 1985 a veľmi rýchlo sa stala jednotkou na trhu.
Cenená je nielen jej kvalita, ale aj cena. Značka ARTDECO patrí svojim zložením k najšpičkovejšej kozmetike sveta, to ale neznamená, že je prehnane drahá. Práve naopak. Prípravky a líčidlá ARTDECO môžete mať aj Vy za príjemne nízku cenu.

artČo je možné mať?
Kozmetika ARTDECO ponúka naozaj bohatú ponuku líčidiel aj prípravkov, ktoré sú určené na starostlivosť o pleť. Veľmi obľúbené sú očné tiene Artdeco Eye Shadow Pearl. Zaujímavosťou týchto exkluzívnych očných tieňov je, že je každý dodávaný v praktickom magnetickom puzdre. Môžete si tak ľahko zostaviť vlastnú kolekciu obľúbených farieb. Tieto očné tiene vydržia krásne celý deň! Medzi top výrobky patria aj Artdeco Camouflage Cream make – up. Jedná sa o vode odolný krycí make – up, ktorý skvele kamufluje nedokonalosti a farbu pleti. Pomáha zakryť červené žilky, pigmentové škvrny a ďalšie. Je vhodný aj pre denné nosenie. Veľkou zaujímavosťou ponuky je Artdeco Caviar Body Serum Concentrated. Jedná sa o spevňujúce, remodelačné a protistarnúce telové sérum, ktoré je určené pre problémové partie ako sú stehná, paže a boky.

Skvelých kozmetických prípravkov ponúka ARTDECO oveľa viac. Kompletnú ponuku nájdete na www.parfemy-elnino.cz/kosmetika-artdeco.