Je potrebné si uvedomiť, že ľudské telo oveľa lepšie reaguje na prírodné látky než na chemické zlúčeniny. Je to prirodzený proces, ktorý aj vy môžete využiť vo váš prospech – pre zvýraznenie a podporu prirodzenej krásy. Vaše prvé krôčiky by mali smerovať k prípravkom od kozmetickej značky Frais Monde. Prečo?

Čerpá silu zo samotného vnútra zeme

História kozmetickej značky Frais Monde siaha až do roku 1956. Vtedy vzniklo jedno z jej prvých laboratórií, ktoré sa zaoberalo rastlinami a ich účinkami. Zakladateľom tohto laboratória bol farmaceut Giuseppe Gualtieri. Najskôr sa zaujímal o účinky rastlín, neskôr zameral pozornosť na silu sírnej termálnej vody. Všetko dokázal majstrovsky kombinovať, čo malo za výsledok vyrobenie prvého radu BIO kozmetiky Frais Monde. Prvýkrát sa prípravky objavili na trhu v roku 1987 a od tejto doby si držia obrovskú popularitu. Prinášajú totiž silu prírody, ktorá má vysoké pozitívne účinky predovšetkým na krásu a zdravie pokožky. Veľkou výhodou je, že kozmetika Frais Monde je hypoalergénna a je určená pre ženy, mužov aj pre deti.

Tipy na prípravky pre vašu krásu

Frais Monde ponúka vlasovú, dekoratívnu, pleťovú, detskú telovú, sprchovú či opaľovaciu kozmetiku. Základom všetkých prípravkov sú účinné prírodné látky, väčšinou je to kombinácia sírnej termálne vody a bylín.

Medzi top prípravky určite parí telový krém Frais Monde Acqua Body Cream Vanilla And White Musk. Obsahuje rad účinných látok, ktoré prenikajú hlboko do pokožky. Vďaka tomu je pleť hebká, dokonale hydratovaná a svieža.

Unikátom ponuky je termálna voda v spreji Frais Monde Thermal Spa Water pre výživu a ochranu pleti, ktorá prináša aj vyhladzujúci efekt. Termálna voda obsahuje síru, ktorá pokožku upokojuje a lieči. Obsahuje tiež vápnik, železo, magnézium, sodík, draslík, uhličitany a kremičitany – dôležité prvky a ióny pre vitálnu pleť.

Tieto a ďalšie prípravky Frais Monde kúpite na www.elnino.sk. Vrelo odporúčame!