ewita

Oblečenie robí človeka

Čo sa týka oblečenia, niektoré ženy sú takpovediac trochu šialené. Niektorým stačí zakúpiť si pekný kúsok do skrine len z času na čas, iné obmieňajú svoj šatník každý mesiac. Je však pravda, že na ženy sú v tomto svete kladené vysoké nároky  na to, ako by mali vyzerať. Žena potrebuje v šatníku veci, vďaka ktorým bude vyzerať formálne a elegantne. Nemala by chýbať čierna sukňa a dobre padnúca biela blúzka. Čo však spraviť, keď sa chcete cítiť odviazane a sexi? Potrebujete nejaký kúsok, ktorý sa hodí predovšetkým na party, nápaditý top či krátke šaty. Nevyhnutnosťou sú aj čierne nohavice a dobre padnúce džínsy. K týmto kúskom však potrebujete aj správne topánky. Pohodlné tenisky, jedny na vysokých podpätkoch a ešte nejaké k sukni. Ženy to majú naozaj zložité, pritom ich záľuba v obliekaní sa často stáva terčom posmechu ako forma narcizmu a nestriedmosti. Je tu potreba dodržiavať nejaké pravidlá a ženy, ktoré na ne nedbajú sú označované za “gýčovité“. Preto je trendové dámske oblečenie úplnou nevyhnutnosťou. Ženy sa obliekajú pekne, aby sa cítili byť krásne a mali pocit istoty.

 

Dámske šaty

Kedysi bolo prípustné, aby ženy nosili len šaty a sukne. Doba sa mení a podmienky obliekania sa diametrálne odlišujú od tých spred päťdesiat rokov dozadu. Ženy čoraz častejšie nosia nohavice a džínsy. Teda nosia ich pravdepodobne častejšie ako šaty. Na bežné denné nosenie sú veľmi pohodlné a pri správnej voľbe strihu a veľkosti môžu pôsobiť nesmierne sexi. Elegantné čierne nohavice  prekračujú nielen trendy, ale sú aj multifunkčné, dajú sa obliecť takmer na každú príležitosť. Bezpochyby, čierne nohavice sú jedným z mála kúskov v  skrini, ktoré môžete nosiť bez výčitiek. Vzhľadom k tomu, že nohavice sú tak obľúbené, toľko času na šaty však nezostáva. Je to však škoda. Šaty bezpodmienečne patria k žene, vedia vyzdvihnúť klady ženskej postavy a zároveň schovať nedostatky. Sú hravé a ženské. Nemusíte sa starať, čo si zobrať k nim. Stačia lodičky, správna kabelka a môžete vyraziť do ulíc. Pekné šaty sú nevyhnutnosťou pre večierky i denné oslavy.

 krem-s-kyselinou-hyaluronovou-a-kmenovymi-bunkami-ryor

Nezabúdajte ani na vizáž

Ak chcete byť femme fatale, šaty sú na to dobrým prostriedkom, ale nezabúdajte ani na kozmetiku.  Ak budete používať RYOR kozmetiku, vaša pleť sa vám odvďačí. Sortiment je skutočne široký a nájdete tu rôzne druhy krémov na všetky typy pleti. Unavená a strhaná pleť nikomu nepristane, preto je dôležité dbať na výber vhodných produktov, či už masiek alebo tonikum na pleť.