Všetky ženy plnoštíhlych tvarov majú rovnaký problém. Obchodníci v kamenných reťazcoch na ne príliš nemyslia, preto len ťažko zoženú také oblečenie, v ktorom by sa cítili elegantne a žensky. A keď sa už nejaký dobre padnúci kúsok objaví, nosia ho až takmer do roztrhania. Patríte aj vy medzi plnoštíhle, bacuľky či moletky, pre ktoré je doplňovanie šatníkov nočnou morou? Potom máme pre vás skvelý tip.

 

Úchvatná móda z českých luhov a hájov

Určite ste už zaregistrovali, že postava slovanských žien sa v mnohom líši od zvyšku Európy. Preto vám plnoštíhla móda z Anglicka či Francúzska nemusí priniesť vždy to, čo od nej očakávate. Dajte radšej prednosť českým krajčírkam, ktoré majú slovanské národné miery “v oku.”

Česká elegantná móda Modestia s.r.o. prináša širokú kolekciu oblečenia pre všetky príležitosti. Pohodlná a vkusná móda pre plnoštíhle do mesta, na voľné chvíle, aj pre budúce mamičky sa vyznačuje premyslenými strihmi, ktoré zdôrazňujú líniu pásu a zároveň zakrývajú niektoré nedostatky. V dobre padnúcom oblečení budete vždy vyzerať sexi, nech už je akejkoľvek veľkosti.

satova-sukne2

Šaty pristanú každej žene

Šaty zdôrazňujú tvary ženskej postavy najlepšie a určite sa ich nemusíte vzdávať len preto, že sa práve necítite ako modelka. Zima praje spoločenským akciám a večierkom, ale na stránkach www.modestia.cz nájdete aj mnoho modelov určených pre bežné nosenie. Buďte dámou v každej situácii!

Nakupovanie v tomto modernom e-shope si rozhodne užijete. Vaše oči potešia nápadité farby vzory a vďaka pohodlnému vyhľadávaniu veľkostí v každej kategórii predídete nepríjemnému sklamaniu v okamihu, keď budú pri niektorom z kúskov vaše miery vypredané. Každá kolekcia oblečenia vás poteší svojim starostlivým spracovaním a kvalitnými materiálmi, ktoré sa ľahko udržujú. Modely oblečenia pre plnoštíhle sú fotené na skutočných ženách, ľahko si teda urobíte predstavu, ako budete vo vysnívanom kúsku oblečenia vyzerať vy. Pri nákupe nad 1500 českých korún dostanete navyše ako bonus dopravu po celej SR zadarmo.