ewita

Očarte ho

Očarte ho

Je samozrejmosťou, že žena sa chce páčiť. Nie je to nič neobvyklé a prakticky to patrí do života každej z nás. Ako to však dosiahnuť, to je už ďalšia otázka. Ako očariť muža a navodiť vzhľad dokonalej bohyne? Nezúfajte máme pre vás riešenie. A je to naozaj jednoduché. Naše rady z vás urobia osudovú ženu na ktorú sa nezabúda. Ak sa chystáte do spoločnosti, pripravte sa na večer plný obdivuhodných mužských pohľadov. Je to naozaj jednoduché.

  1. V prvom rade myslite na vlasy. Práve oni podtrhnú váš dokonalý vzhľad. Aby ste podtrhli svoju prirodzenú farbu nafarbite si ich hennou prírodnou farbou na vlasy. Možno je teraz na mieste otázka ako farbiť vlasy pomocou henny. Stačí vám henna, teplá voda a citrón. Všetko spolu zmiešajte až do konzistencie jogurtu. Potom prikryte sáčkom a čakajte, kým nezačne prášková henna púšťať farbu. Zistíte to biely kúskom papiera, ktorý do zmesi ponoríte. Ak sa zafarbí je ten správny čas. Vyskúšajte si zafarbenie na jednom pramienku vlasov. V prípade spokojnosti postupne zafarbite celú hlavu od korienkov až ku končekom. Prikryte celé vlasy sáčkom a teplým uterákom a nechajte pôsobiť. A je to. O korunu krásy máte postarané.
  2. Ale nie len na vlasy je henna. Ak chcete pôsobiť tajomne a ako žena vamp, potetujte sa. Henna vám zabezpečí dočasné tetovanie, ktoré bez problémov časom zmizne. Ideálne riešenie pre tie, ktoré nenašli odvahu na normálne tetovanie a občas túžia po zmene. Do základnej zmesi pridáte cukor, citrónovú šťavu a môžete na svojom tele vytvárať rafinované ornamenty na krátky čas.
  3. No a neposlednej rade by ste nemali zabúdať na pokožku. Práve ona by mala pôsobiť bezchybne a zamatovo. Priam tak, aby sa vás chcel každý dotknúť a presvedčiť, či je naozaj taká jemná a hebká. O toto všetko sa postarajú éterické oleje. Pridajte zopár kvapiek do telového mlieka, či krému. Výsledkom budete určite spokojná.
  4. Vlasy upravené, pokožka priam žiariaca vitalitou, stačí už len jemný makeup a to správne oblečenie. Nevoľte príliš výrazné líčenie, tu platí, že v jednoduchosti je krása. Ak si vyberiete šaty, ktoré podtrhnú krásu postavy a zároveň zakryjú jej nedostatky, máme vyhrané. Razom je z vás dokonalá žena, ktorá očarí každého muža. Stačí obuť črievičky a môžete vyraziť na večer svojich snov.

 

Ak chcete zažiť niečo takéto vyberte si prírodnú kozmetiku. Veď už naše babičky vedeli, že práve príroda sa postará o ich krásu. Stačí urobiť klik sem a môžete vyberať. Práve vďaka prírode budete pôsobiť neodolateľne. Zároveň dodáte vlasom aj pokožke množstvo potrebných vitamínov pre ich ideálny vzhľad. Zmeňte sa s bio kozmetikou na krásku večerov, ale aj všedných dní.