ewita

Odhaľte skryté tajomstvá života pomocou kníh Anastasie Novych

Žijeme v elektronickej a uponáhľanej dobe, kde sme rušení častými telefonátmi, emailami, ruší nás pípanie facebooku, twiteru a iných záležitostí dnešnej doby. Táto rušná doba privádza mnohých ľudí do stavu úzkosti. Vtedy je najlepšie vypnúť počítač aj mobily a nechať sa vtiahnuť do čara prítomnosti a fantázie, ktoré nám poskytuje listovanie strán v dobrej knihe. Počas týchto sychravých jesenných dní neexistuje nič lepšie ako sedieť v pohodlnom kresle pri krbe, v rukách držať dobrú knihu a popíjať pri tom šálku horúcej čokolády alebo čaju.

 

Kniha kníh

AllatRa sa označuje aj ako kniha, ktorá dokáže zmeniť svet alebo kniha kníh. Hovorí o minulosti, prítomnosti a aj budúcnosti našej civilizácie. Poodhaľuje nám tajomstva materiálneho sveta. Nevyhýba sa ani tematike o prapôvodných  duchovných znalostiach o našom svete. Poskytuje odpovede na vnútorné otázky, ktoré sa snažíme aj sami pred sebou ukrývať. Čitateľ má preto dojem, že kniha hovorí k nemu osobne. Ak chcete upokojiť svoju túžbu po hľadaní zmyslu života, znalosti  z kníh AllatRa vám v tom môžu pomôcť.

 

Kniha, ktorá odhaľuje pôvod chorôb

Ďalšia kniha napísaná perom Anastasie Novych s názvom Esoosmóza. V knihe rozoberá tému skrytej reality, ktorá vplýva na náš bežný život. Autorka v knihe tvrdí, že ochorenia ľudí, ktoré sú čoraz viac častejšie, depresie, stavy úzkosti a s nimi súvisiace pokusy o samovraždu súvisia so skrytými silami. Kedysi existovali skutočne odvážni ľudia, ktorí sa nebáli postaviť týmto silám a ochraňovali tým ľudstvo. V knihe sa dozviete, že realita je v rukách človeka a  ezoosmóza rozhoduje o všetkom.

Keď si kúpite knihu, po jej zaplatení dostanete potvrdenie o zaplatení alebo tiež faktúru. Vystaviť faktúru nebolo nikdy jednoduchšie vďaka minifaktúre. Teraz môžete vystaviť faktúru kdekoľvek a kedykoľvek.