ewita

Istota v podobe upratovacej firmy “Strojové čistenie kobercov Trenčín“

Naša kaviareň v Trenčíne je veľmi frekventovaná, s príjemnou atmosférou, a je založená prevažne pre mamičky s deťmi. Mamičky si tu radi odpočinú pri káve a deti sa idú veselo hrať do detského kútika. I náš detský kútik je dosť frekventovaný, preto by sme v ňom už potrebovali vyčistiť koberec. Vysávanie nestačilo, potrebovali sme koberec najlepšie celý vydezinfikovať, aby po ňom mohli deti bezpečne liezť a hrať sa. Nevedeli sme ale presne akým spôsobom. S niečím takým sme nemali skúsenosti. Kamarátka bola ale viac informovaná a odporučila nám upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., kotúčové čistenie kobercov, tepovanie sedačiek Trečnín, ktorá už určite bude vedieť, ako na to. A to sa vie, že vedela.

I keď koberec, ktorý sme potrebovali vyčistiť a vydezinfikovať, nebol veľkej rozlohy, firma sa k nám chovala ako k najlepším zákazníkom. Hneď sme sa dohodli na termíne, ktorý nám dokázali tiež prispôsobiť. Čistenie bolo totiž možné len po otváracej dobe. S tým ale firma nemala problém. Bolo to skvelé, po vyčistení bol koberec krásne voňavý a tiež vyzeral ako nový. Farby nádherne ožili. A to, že firma dokázala koberec zároveň i vydezinfikovať, sa nám veľmi páčilo. Hneď sme mali lepší pocit.

Služby firmy A SERVIS LIPKA nás natoľko nadchli, že si firmu plánujeme objednať i na čistenie a voskovanie podlahy v celej našej kaviarni. Firma totiž nečistí len koberce, ale i podlahy a ponúka i mnoho ďalších zaujímavých služieb. Sme s firmou naozaj spokojní a všetkým odporúčame vyskúšať ju. Budete nadšení!

 

 

Najlepšou vizitkou firmy je spokojný zákazník. A tých má „nano impregnácia, čistenie okien Trenčín“ veľa

Chcela by som všetkým odporučiť firmu A SERVIS LIPKA,  čistenie fasád, umývanie okien, zimných záhrad výškové práce Trenčín, s ktorou som veľmi spokojná a chcela by som veľmi poďakovať celému tímu tejto firmy za ich prácu a príjemné vystupovanie.

Potrebovala som si nechať umyť okná, pretože bola už hrozne špinavé a nech som s nimi skúšala čokoľvek, neustále boli trochu zašpinené, a keďže som perfekcionistka, nemohla som to tak nechať. Preto som sa obrátila na službu umývania okien Bratislava od A SERVIS. A naše okná umyli tak, že sa nádherne lesknú a nenájde sa jediná šmuha ani škrabanec.

Rámy našich okien sú už v dosť zlom stave, lúpe sa z nich trošku farba a boli už naozaj dosť špinavé. Napriek tomu ich dokázali pracovníci perfektne umyť a naše okná teraz žiaria čistotou. Sama viem, že by som to tak isto nezvládla. Ďalej máme na streche presklené tabule, ktoré sa nedajú otvárať a boli tak špinavé, že sa cez ne už ani nedostalo svetlo. Ale jeden z pracovníkov sa nám ochotne ponúkol, že okná umyje. Bol veľmi šikovný a hlavne mal k dispozícii teleskopickú tyč a bolo vidieť, že práca vo výškach je pre neho hračka. Aby sme nemali ďalšie starosti s údržbou strešných sklenených plôch, naniesli nám na tieto sklá nano impregnáciu – GSP Bratislava, ktorá vydrží i niekoľko rokov a špina zo skiel sa opláchne len prúdom vody. Vyriešilo sa pre nás prácne umývanie týchto skiel. Týmto by som túto firmu všetkým odporučil, pretože nie je pre firmu lepšia vizitka než spokojný zákazník a k tým ja rozhodne patrím, a keď si prehliadnem diskusie na internete, tak viem, že iste nie som sama, takže sú pre budúcich zákazníkov zárukou kvality.